Deník Natálie Tothové
website hosting musicians

Konstelace jsou dobrou technikou, když chcete uvidět skryté, neuvědomělé a hluboké síly, které jsou za oponou lidského vědomí a chápání. Existují různé vlivy a působení, které mají zásadní vliv na naši každodennost, vztahy, zdraví, finance, sexualitu a sebe-realizaci. Vědomé konstelace jsou ještě malinko jiné, než klasické rodinné konstelace a podobně, neboť tam propojujeme hlubší roviny a souvislosti, aby se TÉMA/PROBLÉM odhalil/o ve své plné celistvosti a potenciálu. Budu klást důraz na to, co vám asi žádný konstelatér zatím neukázal a nevysvětlil, protože to neví. Například jak snadno lze uzavřít v konstelacích výsledek, když chybí vyšší čisté napojení konstelatéra, a nebo jak se chránit od "těžkých rolí", aby neměly negativní dopad "na hráče" a nestalo se třeba to, že člověk špatně vystoupí ze své role a dál ji na sobě nese. Jak se čistit po konstelacích. Ukáži vám tenkou dělící čáru mezi dobrými konstelacemi a černou magií. Vysvětlím vám také, že se lze chránit před konstelacemi, které si na vás chce někdo tajně postavit. Vysvětlím úskalí tzv. "domácích konstelací" a pak už se pustíme do zkoumání a propojování souvislostí.  

Konstelace jsou skvělé v tom, že posouvají lidské vědomí a chápání, navyšuí emoční inteligenci, prohlubují zkušenosti a pomáhají člověku některé věci tzv. odžít "nanečisto".  

Celodenní konstelace budou probíhat v Praze 12.března a ve Zlíně 7.května pro malou uzavřenou skupinu, do které se můžete přihlásit se svým Záměrem.

Cena Konstelací hrou je 1976 kč pro ty, kteří si chtějí postavit svou vlastní konstelaci. Dále pak  976 kč pro ty, kteří mají zájem "jen hrát".

Po písemném přijetí do skupiny zasíláte zálohu. Blíže v emailu.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-do předmětu uvěďte, prosím "KONSTELACE hrou" a do své objednávky váš Záměr- co vás přivádí a o jakou verzi máte zájem.

Těším se na vás, krásný den, Natálie*

 

© 2016-2018 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD web desing

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com