Deník Natálie Tothové

NÁŠ POROD a období po porodu = období pro vytvoření si pevného emocinálního základu.

Jedná se o veledůležité období v našem životě, neboť se k tomuto období vztahuje spousta neuvědomělých tendencí, díky kterým náš život vypadá tak, jak vypadá. Stačí se kolem sebe rozhlédnout a na chvíli zastavit. Důsledky vyvolávaných, komplikovaných a nepřirozených porodů chodí všude kolem nás...

Měl/a jste těžký porod? Vaše maminka měla po porodu zdravotní komplikace? ....zřejmě budete trpět neuvědomělou tendencí svůj život vnímat jako těžký, náročný, komplikovaný se zesíleným pocitem viny a odpovědnosti za druhé.

Chtělo se Ti na svět? Cítíš se v životě vítaný a respektovaný? Jak zvládáš v životě změny? Máš dostatek energie na tvoření a prožívání toho, co si přeješ nebo žiješ ve vleku vnějších vlivů a událostí? 

Na této prožitkové terapii se vrátíš zpět do období prenatálu a porodu, abys uviděl své programy, které řídí Tvůj život. Skrze znovuprožití může dojít k uvolnění zablokované energie vlivem traumatického porodu a dojde k tzv. rozpouštění. Díky němu se lidem otvírá potenciál pro nové tvoření, prožívání a směřování na cestě běžným, osobním i profesním životem.

Tato terapie je nejnáročnější terapie z mé nabídky, avšak za těch 12 let mohu také říci, že přináší nejvíce osovobzení, síly a lehkosti. Proto je klienty označována za důležitý mezník v jejich životě. Z mého pohledu je tato terapie nejdůležitější a měl by si jí projít ideálně každý člověk minimálně 1x za život, aby se z role oběti, slabosti a postoje utrpení přenesl do nového sebevnímání, kde tvoří život svobodně, vědomě a v lehkosti. Je to krásná terapie...

Uskuteční se 23.10. v Brně, od 9:15h do 19:30h.

Cena je 2700kč ( po potvrzení přihlášky zasíláte zálohu 600kč na účet)

Terapie je vhodná od 18 let.

Přihlášky: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

-

RODIČE, PŘEDCI A SKRYTÉ POŽEHNÁNÍ ve vztazích s nimi

Prožitková skupinová terapie, kde máte možnost narovnat své vztahy s blízkými. A kromě rodiny, také se svými přáteli, kolegy, sousedy, dětmi, partnery,...

Záměrně však v nadpise píši rodiče a předci. Je to z toho důvodu, že obvykle naše problémy v mezilidských vztazích, na pracovním poli, či kvalita našeho zdravotního stavu úzce souvisí s našimi vztahy v rodině. A asi vás ani nepřekvapí, že se naše životy a prožívání dosti podobají tomu, jak to žili naši předci, dávno před námi... Ptáte se, jak je to možné? Co se po nás v životě chce? V tom případně přijměte pozvání na jednu z nejzajímavějších terapií v mé nabídce, nad kterou budete s láskou vzpomínat ještě několik měsíců. Budete mít možnost popovídat si formou konstelačních náhledů a rituálů s terapeutikým nádechem s těmi, kteří už tady s námi nejsou, protože zemřeli. Mnozí jsme na jejich nenadálý odchod nebyli připraveni a zasáhlo to naše srdce. Nyní máte možnost se rozloučit, požádat je o podporu na vaší cestě životem a poradit se s nimi o tom, kde tápete, nevíte, hledáte.

Ráda bych letos umožnila účastníkům rozhovor s bytostí, které se většina lidí obává- SMRT. Jaká je, proč se jí tak bojíme a jak si do života přestat přtahovat dramata? 

Vrcholem dne bude Rituál za předky, ke kterému nás listopadové dušičkové období doslova vybízí.   

Uskuteční se 20.11. v Brně od 9:15h do 19:30h.

Cena je 2700kč (po potvrzení přihlášky zasíláte zálohu 500kč na účet)

Terapie je vhodná od 18 let. 

Přihlášky  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com