Deník Natálie Tothové

KONSTELACE - "polarity" 

KDY a KDE? 2.března v Brně, od 9h do 19:30h

Adresu obdrží přihlášení emailem.

Jak se cítí oběť a jak se cítí pachatel? Jak se cítil vrah Gándhího a co prožíval Hitler, Praotec Čech nebo Sv.Kateřina?

V těchto konstelacích se zaměříme na zažití nejrůznějších polarit, díky který si každý účastník může rozšířit své vnímání, zvýšit schopnost empatického a intuitivního přístupu, posílit schopnost trpělivosti s ostatními, prohloubit svou sebereflexi a tím mít větší schopnost chápání a přijímání lidské povahy i emocí, což se odrazí nejen ve vztahu sám k sobě, ale také vůči svému okolí.. A O TO TADY JDE...být v více v souladu a sounáležitosti sám se sebou, s Bohem a s okolí. V takovém rozpoložení nemá konflikt (ani vnitřní, ani světový) žádnou moc.

Konstelace "polarity" jsou vhodné pro všechny zájemce o rozvinutí kvality Empatického přístupu a nadhledu do situací.

V rámci těchto konstelací neřešíme žádné konkrétní osobní problémy, jak tomu na běžných konstelací bývá. Nicméně jestliže zbyde nějaký volný prostor, umožním účastníkům podívat se na něco aktuálního, co je bude zajímat- však není to priorita tohoto dne.

Cena 2.700kč.

Po přihlášení ze zasílá záloha 700kč a během konstelací se doplácí zbytek, tj. 2000kč na místě.

Počet míst je omezen a jelikož bývají akce tohoto typu velmi rychle naplněné, doporučuji zaslat rezervaci co nejdříve.

Rezervaci zasílejte emailem a v předmětu uveďte, prosím: "Konstelace POLARITY". Děkuji za spolupráci a budu se těšit. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 .

 

Akce DUŠE VZTAHU

KDY a KDE? 15.června v Brně

Od 8:30h do 20h

Adresu obdrží přihlášení emailem.

Zábavný a přitom velmi hluboký celodenní program pro jednotlivce i páry, zadané i nezadané, kamarády či příbuzné.

Již pátým rokem se věnujeme intenzivně hledání souvislostí, které stojí za tím, co žijeme v životě a ve vztazích.

Samotnou práci s emocemi a mentálními vzorci jsem pojala formou her a různých zadáních. Zvědomujeme si to, co se schovává v našem podvědomí. Cílem zážitkového programu Duše Vztahu je uvidět sám sebe v jiném rozměru, z jiného úhlu pohledu a tím pochopit svá nastavení, která nám komplikují život, zejména vztahy - a to jak vztah sám k sobě, k partnerovi, k Lásce, kde svým strachům a obavám, tak vztah k Bohu, k dítěti, k mámě/tátovi, k šéfovi či k ex partnerům. Duše Vztahu je program, na který se sjíždí lidé z celé Evropy a jistě si jej užijete také vy. Atmosféra je přátelská, až rodinná a spřízněná.

Cena 3.003kč

Po přihlášení zasíláte zálohu 503kč předem a doplatek 2500kč se platí až na místě.

Více informací emailem.

Rezervace na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a v předmětu uveďte, prosím: "DUŠE VZTAHU"

Staňte se součástí vědomého přístupu k životu. Těším se na vás.

S láskou Natálie 

.

DEN RITUÁLŮ- termín se plánuje

Těším se na vás. S láskou Natálie*

 

 

© 2016-2018 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD web desing

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com