Deník Natálie Tothové

SYSTÉMOVÉ KONSTELACE PRO EVROPU 

Sobota 24.10. v Brně, od 9:30h do 18:30h, cena 2.700 Kč

Po přihlášení zašlete zálohu 500 Kč.

O čem to bude? 

V tomto novém programu se zaměříme na zviditelnění systémových nastavení jednotlivých států a politiků a postupně budeme do jejich systému přidávat ty kvality, které jsou zapotřebí k tomu, aby se mohla celá struktura a situace postupně proměňovat a hlavně zlepšovat. Zaměříme se zejména na uznání historie a úctu k předkům, odpuštění si chyb a všemožných selhání na poli politické scény, budeme vkládat hojně lásku a myšlenku na Boha. Zakončíme meditací. 

Systémové konstelace jsou v Česku zcela nové konstelace, které doplňují sílu tam, kde síla chybí a proto se využívají především v individuální terapii. Naučila jsem se je ve Švýcarsku. Tato technika zůstávala roky zamčená v trezoru a čekala na své vzkříšení, nyní je ten nejlepší čas využít sílu a vliv systémových konstelací. Nesmírně se těším na produchovnělou skupinu lidí, kterým není lhostejná situace v Evropě a ve světě.  

Přihlášky na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Natálie*

POCHOPENÍ A PŘIJETÍ SVÉ CESTY, skrze rozbor kabaly

Sobota 7.11. v Brně, od 9:15h do 19:30h, cena 3.100 Kč

Po potvrzení přihlášky zašlete zálohu 600 Kč.

O čem to bude?

....Prohlubovací celodenní sebepoznávací akce pro začátečníky i pokročilé, kteří mají vypracovaný rozbor Atlantské kabaly. Zaměříme se na hlubší pochopení výzev a souvislostí, které vás všemožně zkouší v trpělivosti a ukážeme si jak pracovat na pochopení a lehkosti v každodenním životě, ať už jsou úkoly vašeho Plánu Duše jakkoliv náročné nebo neuchopitelné. Tato akce pomáhá najít ideální možný směr a držet se ho.

Přihlášky a dotazy k rozboru na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těším se, s láskou Natálie*

 

Další akce na podzim se plánují. Sledujte FB profil Deník Natálie Tothové.

Přeji vám pohodové dny protkané radostí a humorem. S láskou Natálie*

© 2016-2019 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com