Deník Natálie Tothové

Na rok 2021 plánujeme tyto zážitkové a terapeutické aktivity:

SEBEPOZNÁVAČKA aneb cyklus komunikačních dovedností a emoční inteligence pro ženy, muže, páry

O tento cyklus jste si psali už dávno. Je čistě praktický, postavený na praxi, hravosti a zájmu stát se lepší verzí sebesama v prostředí, kde vás nikdo nesoudí.

Ráda bych vám na názorných příkladech umožnila snázeji uchopit své navyklé postoje, jednání a prožívání, abyste v tom zažili hravost a lehkost. Ukážeme si vaši akci a její reakci, neboť jak se ukazuje- mnoho lidí je nespokojených s tím, jak žije a co se jim děje, ale nechápou, že to sami vytvořili. Hravou formou se naučíte lépe zvládat náročné a vypjaté chvíle doma nebo v práci a uvidíte, kde všude ztrácíte svou sílu tím, že chcete zapadnout, mít klid a tak podobně. Ukážeme si, jak to změnit a nekoplikovat si život. Už žádné hry na oběť, už žádné hledání viníka venku, už žádné hry na vítěze a poražené. Stop manipulacím v osobním i na pracovním poli, stop utrpení a strachům. Je nejlepší čas vstoupit do své síly, ovládnout své emoce, mysl a naučit se taktně sdělovat své názory, přání, ohlídat si osobní hranice a umět říci jasné Ne! tam, kde je to pro vás momentálně důležité. 

Náročné téma, ale nabízí se mnoho krásných řešení a věřím, že si to spolu hezky užijeme. Výhodu v těchto aktivitách mívají klienti Fen kineziologických poraden, neboť už vědí, že bez práce nesou koláče.

Jednotlivé zmíněné termíny cyklu na sebe navazují svým obsahem a dovednosti se prohlubují. Absolvování celého 4- dílného cyklu je výhoda, ne však podmínka.  

Začínáme 26.6. (platný termín) v 9:15h a končíme kolem 19h. Cena jednoho dne je 2.600 kč ( záloha je 300kč a zasíláte na účet po potvrzení přihlášky)

Navazující termíny v cyklu jsou: 24.7., dále 7.8., a poslední díl je 11.9. 2021 

(tyto zmíněné termíny se ještě mohou v průběhu změnit. Dozvíte se vše emailem)

Pořádá se v Brně.

Přihlášku na cyklus, případně pouze na jednotlivé termíny v cyklu můžete zasílat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., v předmětu uveďte, prosím: SEBEPOZNÁVAČKA. 

 

.

 

SYSTÉMOVÉ KONSTELACE PRO EVROPU 

Termín jsme orientovali do období, kde je jistota, že je ještě možné skupinově pracovat. Na podzim už to tak jisté není. Termín 21.8. je v tuto chvíli nejlepší možnost a věřím, že vám termín vyhovuje.

Proběhne v Brně, cena celodenního programu je 2.700 Kč

Po přihlášení zašlete zálohu 500 Kč.

O čem to bude? 

Blíží se volby, už tím se značně zvyšuje napětí ve společnosti. Koho však volit, aby to mělo smysl? Co se za jednotlivými stranami a lídry, či koalicemi doopravdy skrývá? Koho z nich doopravdy zajímají lidi a dobro Česka? První díl Konstelací pro Evropu máme již úspěšně za sebou a výsledky této akce najdete zde:  https://www.facebook.com/photo?fbid=4112193352179221&set=a.105152556216674 

Vítáni jsou všichni, kdo znají metodu konstelace a koho zajímá dnešní politická scéna, nejen ta v Evropě. 

Přihlášky na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , v předmětu uveďte "EVROPSKÉ KONSTELACE nový termín" 

S láskou Natálie*

 

 

POCHOPENÍ A PŘIJETÍ SVÉ CESTY, skrze rozbor kabaly

Sobota 28.8. v Brně, od 9:15h do 19:30h, cena 2.700 Kč

Po potvrzení přihlášky zašlete zálohu 200 Kč.

O čem to bude?

....Prohlubovací celodenní sebepoznávací akce pro začátečníky i pokročilé, kteří mají vypracovaný rozbor Atlantské kabaly, ideálně od paní Kristin Bro Janošíkové. Zaměříme se na hlubší pochopení výzev a souvislostí, které vás všemožně zkouší v trpělivosti a ukážeme si jak pracovat na pochopení a lehkosti v každodenním životě, ať už jsou úkoly vašeho Plánu Duše jakkoliv náročné nebo neuchopitelné. Tato akce pomáhá najít ideální možný směr a držet se ho.

Přihlášky na na akci emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a v předmětu uveďte "CESTA"

Těším se, s láskou Natálie*

Další akce se plánují. Sledujte online poradnu na FB profil Deník Natálie Tothové.

Přeji vám krásné dny. S láskou Natálie*

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com