Deník Natálie Tothové

Být terapeutem je čistě spirituální záležitost. Znamená to, že daná Duše již disponuje jistými nástroji, ušla kus cesty a je připravena pomáhat. Říká se jim Velké Duše a také Terapeutické duše. Tito dostávají svého Patrona- často je to osvícený Mistr nebo Učitel, který svého žáka vede nástrahami života a terapeutickou profesí tak, aby v čistotě energií a vědomí plnil své poslání- a tím pomáhal celku. 

Je to velmi zodpovědná a náročná práce. Proto ji nemůže vykonávat každý jen proto, protože je momentálně bez zaměstnání. 

Každý terapeut stojí "na hraně" z mnoha důvodů, jeden z nich je karma. Setkala jsem se spoustou terapeutů, kteří na sebe natahují karmu svých klientů a nevědí o tom. Stávají se z nich pracovníci temnoty a ne světla. Kdyby měli nad sebou Patrona, nestalo by se to. 

Ukazatel temného terapeuta - je vážně nemocný a má negativní postoj k mistrům, světlu, k Bohu. Je pasivní a stagnuje. 

Jiní terapeuti, které jsem zažila, neví nic o jemnohmotných úrovních, takže neví, s čím si zahrávají v astrálních úrovních například během práce s klientem, během diagnostiky problému a nebo během klasických konstelací. Terapeuti s kyvadlem nevědí na co se napojují. To, co pokládají za Vyšší já je ve skutečnosti jejich Astrální dvojník nebo přivtělená duše a dávají klientovi špatnou diagnostiku. 

Minulý rok v létě jsem se osobně setkala s výsledkem práce "uznávaného" zahraničního terapeuta, který vedl šamaský tanec ve skupině, během kterého mu klientka upadla do komatu. Odvolal se na to, že slečna cestuje v astrálu a za hodinu bude dobrá. Odjel bez dalšího zájmu. Jenže slečna byla již 30h "mimo". Když už si pořadatel nevěděl rady, zavolal mne. Stačil mi jeden pohled abych věděla, že je slečna v porodních cestách a dusí se. Nebyla v žádném astrálním cestování, ale vrátila se v transu zpět do matčiného lůna a procházela si porodem! Jak je možné, že to onen terapeut nepoznal a odjel? Musím se přiznat, že takových nepříjemných odhalení jsem minulý rok zažila více, po každém odhalení nějakých nepravostí a nekompetence terapeutů jsem prožívala smutek.   

Hledám odpovědi a přicházím na to, že takovou paseku dělají pouze terapeuti, kteří se terapeuty nenarodili. Stali se jimi, jelikož byli bez práce a nebo měli v původním zaměstnání nějaké problémy v kolektivu, s oceněním nebo klasicky vyhořeli. Někomu pomohl nahoru kamarád s dobrou reklamou a doporučením, jiní si dobrou reklamu zaplatili. Když se lze během dvou tří víkendů (nebo měsíců) naučil nějakou terapeutickou techniku, může se zdát, že být terapeutem je snadné a může jím být každý. Tak to ale není.

Rozpoznáme Zrno od plev? 

...odhaduji, že to ještě chvíli potrvá.

Víte, Poslání se vztahuje k Duši, je to Cesta Duše, není to cesta mysli a strachu, že nemáme práci a nemáme na zaplacení složenek. Není to cesta ega, že jsem v něčem dobrý, tak to budu učit ty méně nadané.

A jelikož jedním z terapeutických oborů, který dnes může dělat každý, jsou také Australské esence, zaměřila jsem se na tuto disciplínu a přináším vám podstatné informace.

1* Pakliže se nespokojíte s průměrem, vyberte si terapeuta, který má nad sebou Mistra (máte záruku, že bude pro vás vše v pořádku a bude vám pomoženo)

2* Pakliže nenacházíte terapeuta s Mistrem, mějte svého Mistra vy, každý váš krok je chráněný i kdybyste si šli pro pomoc k šarlatánovi

3* Kapky australských esencí, nebo čehokoliv jiného, vždy osobně, nikdy ne na dálku nebo přes Skype!

4* Pokud zjistíte, že váš terapeut pracuje s kyvadlem, aby provedl nějakou diagnostiku nebo testování, odejděte. Vyberte si terapeuta, který testuje pouze na vašem těle přes svalový test, ne jinak

5* zda jsou pro vás v tom či oném období vhodné právě australské esence se vždy poradťe se svým kineziologem, ten vám spolehlivě vytestuje zda je to pro vás přínosné, a když budete mít vypsaná i jména případných terapeutů, vytestuje vám nejyvšší vhodnost  

Co říci závěrem?

Mým kolegům- pokud jste se stali terapeuty, máte před sebou spoustu práce především na sobě, dřív nebo později se přihlásí váš Patron/Mistr, on je vaše vstupenka jít dál a zůstat čistý, nezatížený karmou a nečistými energiemi

Klientům- vybírejte si pro sebe čisté zdroje informací a technik od Učitelů, kteří se učí od Osvícených. 

 

Můj vhled- do tří let bude česko-slovenský internet plný terapeutů, kteří na svém webu v kolonce "o Mně" uvedou svého učitele- Mistra.

Pak se dalších 6 let bude třídit zrno od plev, protože ne všichni, kteří budou uvádět svého Mistra na svůj web "s ním skutečně půjdou", pro mnohé to bude pouhý marketingový tah pro nevědomého klienta.

 

Rok 2017 otvírá nový devítiletý cyklus, co zasejeme- to sklidíme. Sejme lásku, vnitřní mír a férovost.

S láskou Natálie 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com