Deník Natálie Tothové

V období mezi 12.12. a 21.12. jsem obdržela informaci - Stop objímání. 

A tím jsem se z propagátora objímání transformovala do propagátora Poklony, čili na mých terapiích se nepěstují "rituály objímání se" při loučení ani při setkání. Na obejmutí může dojít během terapie, když si klient například chce obejmout svou Duši nebo své nenarozené dítě, ale hned, jakmile se vrátí každý sám do sebe, objímání už nedoporučuji. Lidé jsou už otevření, čili objímací celosvětová vlna už skončila a transformovala se do respektu a úcty, to se nejlépe vyjádří mírnou úklonou (shazujeme ego). Každý člověk má svá témata, někdo si řeší emoce, jiný mentální rovinu, energetickou a nebo fyzickou rovinu a za své zatížení musí nést každý odpovědnost sám. Lidi si zvykli vše, co je tíží nevědomě nakládat druhým na záda. To je ale znakem nevědomosti. Vědomý člověk si odpovědně nese svůj raneček témat a pročišťuje se. Nikomu s tématy nepomáhá tou formou, že by na sebe naložil něco, co mu nepatří. 

Ten z vás, kdo vidí auru, mi může potvrdit že znečištění našich těl má různé tvary a barvy. Například člověk sledující porno má své energie rozhárané a rozčepířené jako dikobraz :-) Objeme-li tento člověk jiného člověka například na semináři, tomu rozháranému se energie na chvíli uhladí, kdežto tomu druhému se energie potrhá. Následkem toho má ten s potrhanou auro nehodu v autě, a nebo onemocní. To samé se děje u člověka emočně nevyrovnaného, člověka se sklony k sebevraždě, člověka užívající antidepresiva, člověka úzkostného, majetnického, hádavého, egoistického, atd... Během objímání došlo totiž k prolínání všech úrovní bytí. (fyzické tělo, energetické, emocionální, atd.) 

To znamená, že se naše energie neustále mísí s energetickými chuchvalcemi dalších lidí. Takových objímacích akcí se pořádalo a bohužel stále pořádá hodně i v Česku. Jednomu se ulevilo, jinému přitížilo. Jako lektor a terapeut toto chování považuji za vysoce nezodpovědné a rizikové. 

Informace z jiných světů- "Od roku 2012 jsou už lidské bytosti natolik vyspělé, že už musí nést odpovědnost za svá témata sami, každý sám to své, aby se urychlil vzestup Planety a Lidstva."  

...I nadále doporučuji objímání v rodině a mezi partnery, jelikož máte spojenou karmu a témata, ale už nedoporučuji náhodné objímání mezi klienty, přáteli, známými a nebo na seminářích. Je čas transformovat své návyky, přátelé. Pokud jste jiného názoru, je to v pořádku, každý má svůj čas, ale respektujte, prosím, nastavení druhého. Děkuji, Natálie*

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com