Deník Natálie Tothové

.... velká témata nejen dnešní společnosti a v naší kultuře, ale týká se to všech národů, všech kultur a už hodně dlouho. Ženy ze strachu tisíce let vyhovují, chtějí se zavděčit, ustupují a dávají se muži, který si jich neváží. Rodí své děti ve strachu a v bezmoci na místo toho, aby rodily svobodně a v lásce. Podstupují operace a podléhají nemocím, které jsou pouze psychosomatické.
V rodových liniích je také plno znásilnění, zneužití, incestů a potratů.
Muži to také nevyhráli. Nerozumějí své sexualitě, neboť si myslí, že je to prostředek k získání vyššího sebevědomí a nebo zbavení se napětí. Chybí jim dobrý mužský vzor v rodině, a tak již od své puberty stále někoho nebo něco napodobují. Dále si myslí, že musí ukojit svůj rozmarný penis, na místo toho, aby posílili svou vůli a stali se ctnostnými. Muži jsou také zranění. Bolest muže se drží v oblasti penisu a postihují je různé nemoci a disfunkce v této oblasti. Milují se s ženami, které jsou vnitřně rozervané a emočně zraněné. Pro ženu je každý sex s mužem, který nemá spojený penis se srdcem zraňující a tak se jejich rozervanost a vzájemná frustrace ještě prohlubuje. Výměna sexuálního partnera není dobrý krok, nefunguje. Je nutné se postavit k začarovanému kruhu přímo a uzdravit svá zranění a rozpustit pomatené programy, které ženě a muži ovládají sexualitu, intimitu, početí a porody. Než se tak stane, čelíme realitě, kde jedna žena sex odmítá, protože jí to nic nedává, nebo ji to bolí, trpí pak různými cystami, myomy či bolestivou menstruací. Druhá sex naopak vyžaduje, aby dočerpala energii a zalepila svou emoční díru, což její partner zatím asi neprohlédl.

Zraněná a emočně rozervaná žena si přitahuje muže, který nemá penis propojený se srdcem, a společně pak na svět přivádějí děti, které jsou stejně rozervané jako jejich rodiče. A destrukční kruh se točí dál...

Tato zranění a tyto postoje odpojují ženy od vědomého prožívání intimity a sexuality. Jejich děloha ani jejich sexualita není spojená se Srdcem, proto při sexu necítí lásku, jen to chtějí mít rychle za sebou. Jiné ženy naopak vyžadují sex a intimitu, neboť se cítí vnitřně opuštěné a nedosycené. Přes sex a intimní spojení pak "získávají energii pro další fungování v šíleném světě, kde není láska." Zde, právě zde je uložena Bolest ženy a Bolest Muže.

Málokterá žena ví, že je v děloze uložena její spiritualita. Ženy jsou velmi spirituální Bytosti a mají zde velký úkol, pro který disponují všemi božskými nástroji - mají léčit společnost a vědomí lidstva, především pak skrze vědomou sexualitu a vědomé početí a porody. Aby se tak dělo, musí se uzdravit stará zranění z oblasti prožívání sexuality a vztahu k vlastní děloze a pak - posílit svou spiritualitu. Začněte třeba tak, že si zajdete na OM chanting.
Mnoho lidí chápe spiritualitu jako ezoteriku a nebo jako náboženství. Není to ani jedno, ani druhé. Je nutná osvěta a hlubší pochopení, neboť žena, která nežije svou spiritualitu trpí disfunkcemi a onemocněním v ženské oblasti. Proto jsem začlenila toto důležité téma do cyklu terapií, hned vedle vztahů, početí a porodu. Tato terapie se jmenuje Bolest ženy/muže a zabýváme se tam tím, co brání Ženě a Muži k tomu, aby žili, byli a tvořili SVĚT v Lásce.
Samozřejmě je toto téma tak hluboké, že JEDEN DEN bohužel nestačí k tomu, aby se dalo celé téma kompletně obsáhnout na terapii. Všechno má však své důvody a dokonalý inteligentní řád v pozadí. Všechno má svůj čas. Je to proces, který je nutno ctít. Terapii Bolest ženy můžete absolvovat klidně každý rok a pokaždé se dostanete přesně k tomu, co je již připraveno opustit a rozpustit.

Přeji vám krásný podzimní čas a máte-li nějaké otázky, napište mi.

S láskou Natálie*

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com