Deník Natálie Tothové

Už brzy nám skončí čínský Rok Ohnivého kohouta a započne Rok Zemského psa. Každý rok píši bilanci, čili jakési shrnutí a bude tomu i letos. Mnozí už netrpělivě čekáte, tak jste se dočkali :-) Jaký tedy byl rok 2017 a proč byl důležitý?

Ohnivý kohout nám hodně pomáhal a to ve všech oblastech. Například ten, kdo v minulých letech uklouzl na svém egu, sice dopadl na tvrdou zem, ale rychle něco pochopil. Ten, kdo toužil po změnách, prošel jimi letos bez újmy. Ten, kdo chtěl jít dál a hlouběji, potkal svého Učitele a Mistra. Ten, kdo něco hledal, ten to letos našel... to je skvělé, že?

Byl to rok plný nových věcí, které krásně zapadly do předchystané mozaiky. Báječný rok, kde se mohl každý velmi posunout vpřed, stačilo trochu snahy a pozornosti tím správným směrem. Nešlo však přehlédnout, že na jedné straně se někdo probouzí a roste, na druhé straně někdo právě padá po hlavě dolů, aby následně pokorně vstal a spočítal si boule. Znáte je?

Výrazně dobře se dařilo lidem, kteří pohlédli na své kostlivce ve skříni a byli k sobě maximálně upřímní. Některým lidem k upřímnosti musely pomoci těžké páky, například vážná nemoc, nehoda, ztráta. Proto v minulém roce mnoho lidí onemocnělo rakovinou a nebo se z ní dostávají. Jestliže pochopili v čem chybovali, v následujícím roce Psa se uzdraví. Jako závažné vnímám to, že právě takové těžké páky potkaly nejednoho "terapeuta", který v domnění, že pomáhá, vlastně škodil.
Cesta v dosavadních kolejí vystavených z bludů a egoismu už byla neúnosná. Museli být zastaveni tím, co je přesahuje, neboť mnozí si mysleli, že jsou samotným Bohem a kdo je víc. Nastoupili cestu velmi náročnou, bolavou, však očistnou. Cílem je ztratit pýchu, břebujelé ego a pokorně se sklonit například před Mistrem, partnerem a nebo před vlastními rodiči. Dobře zvážit své úmysly a najít si například jinou práci, na kterou mají skutečné předpoklady. Jak jsem psala v Bilanci pro rok 2016, bude se třídit zrno od plev a v terapeutické praxi zůstanou jen ti, jež mají Vyšší vedení.

Pojďme dál... mnozí v tomto roce pochopili, že existuje Tělo Bolesti plné nezpracovaných záležitostí z minulosti a vedle toho existuje také Tělo Světla, které potřebuje svou výživu. Tou výživou je jednoznačně laskavost, láska, vděčnost, čisté svědomí, spirituální rozvoj, vegetariánství/veganství, denní praxe, meditace, OM chanting.
Jestliže budeme například pít alkohol, jíst maso a závidět nebo žárlit, živíme tím Tělo Bolesti, které do našeho života přináší utrpení a nemoc.

Mnozí vyslyšeli a pochopili. Tak se stalo to, že byly česko-slovenské OM chantingové kruhy plné nováčků, kteří si na OM chanting nyní dělají speciální volno, aby nechyběli. Spousta lidí se letos vzdala pojídání masa a stali se vegetariány nebo vegany. Nejeden člověk se letos vydal na duchovní pouť a také spousta lidí dozrálo k poznání, že má Duši a že existuje Bůh, duchovní Mistři, sádhána, nebo třeba Technika Židle :-)

A pokud vás zajímá, jak do energie Ohnivého Kohouta spadají letošní volby, tak nijak. Letošní volby prezidenta byly už v energii Zemského Psa, který na nás již působí a jak sami jistě chápete, bude to velmi zajímavý rok, kde se bude klást důraz na férovost, diplomatickou komunikaci a rozvoj lepších stránek našeho Já. Doufejme, že tyto energie zasáhnout také Hlavu našeho státu...

Přeji vám krásný závěr roku Ohnivého kohouta a přeji vám co nejlepší rok Zemského Psa.

S láskou Natálie*

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com