Deník Natálie Tothové

V tuto chvíli s některými z vás procházím online Testem Emoční zralosti a nebo Testem 5ti zranění. Jedná se o sebepoznávací a diagnostické Testy. Více informací najdete níže... A při vypracovávání výsledků si všímám, že je u většiny lidí vysoké procento zátěže zranění Ponížením nebo Zradou. Hned za tím je zranění Opuštěním a Křivdou... Znamená to, že vás v dětství nebo během dospívání něčí jednání zasáhlo natolik, že vám to způsobilo dost hluboký šrám, který se nehojí. Někteří z vás mají dokonce zranění tak hluboká, že jsou až na Duši a vznikne z toho po čase diagnóza, například od poruch osobnosti až po neschopnost cokoliv prožívat, přijímat a na cokoliv se těšit nebo radovat...
A zde bych navázala na mou terapeutickou praxí. Zjišťuji, že lidé, kteří byli v dětství ponižováni, mají tendenci sami sebe i během života nevědomě ponižovat (anebo si snižovat hodnotu, chcete-li). A aby toho nebylo málo, lidé zranění Ponížením mají také velmi blízko ponižovat nejen sebe, ale také druhé a to dosti nemilosrdně. Jejich chování se může jevit jako kritické, znevažující, soudící, popírající. To samé platí i u ostatních zranění. Lidé opuštění nebo odmítnuti mají tendenci opouštět nebo odmítat druhé. Lidé zrazení nebo ukřivdění mají neuvědomělou touhu sami sebe zrazovat nebo si o druhých vytvářet domněnky, soudy, kterým si zavírají cestu k pochopení nebo přijetí. Jedná se o bludný kruh z kterého doporučuji co nejdříve vystoupit a převzít kormidlo života do vlastních rukou. Značně se vám uleví. Cesta ven je Satori dýchání v kombinaci s kineziologií. Teprve pak přijde na řadu Terapie hrou a podobně.

Když jsem před lety online Testy vypracovávala, měla jsem domněnku, že bude mezi lidmi dominovat zranění Odmítnutím nebo Opuštěním, jenže už první zájemci, kteří si Testy vypracovali, mne z toho vyvedli. Je to síla, když víte, že je česko-slovenský genofond zatížený emočním zraněním, které je spojené s nezralým a necitlivým zacházením rodičů nebo příbuzných, případně učitelů. A toto zranění na nás mělo takový dopad, že se z toho člověk neumí vyvázat ani po 20ti, 30, či 50ti letech. Pokud vás zajímá, jakým zraněním jsem před lety trpěla já, tak to bylo zranění Opuštěním a Křivdou.

Naštěstí, všechno se dá řešit...

A nyní k testům. Test Emoční zralosti: http://www.denik-natalietothove.cz/test-emocni-zralosti

Test 5 typů emočního zranění: http://www.denik-natalietothove.cz/test-5-typu-emocniho-zra…

Máte-li nějaké otázky, napište mi: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Prosím jasně, stručně. Děkuji, s láskou Natálie

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com