Deník Natálie Tothové

Dnes mám pro vás velmi dobrou zprávu. Lidé se mne často ptají na doporučení, když hledají vhodného kineziologa. Bylo pro mne velice těžké někoho doporučit, protože o mnohých kineziolozích vím, že zdaleka nejsou ani na svém správném místě, natož pak, aby uměli klientovi pomoci a neublížili. Představte si, že někteří si dokonce svým klientům stěžují na své partnery, stále se ještě motají v ezoterických kruzích a nebo si hrají na terapeuty. Jedí maso, pijí alkohol, nemají vyřešené téma Boha, kouří, trpí různými závislostmi, mají špatné vztahy v soukromí, pasou své ego jako koně. Chybí jim profesionalita, vnitřní čistota, vyšší úroveň vědomí a pokora.
....Tento typ kineziologů doporučit nemohu, těm se raději vyhněte. Hledajícím klientům už několik měsíců slibuji, že brzy přijde vlna nových kineziologů. Budou jiní než stávající kineziologové, budou dál a to především osobnostně a duchovně.

A už je to tady.

Dnes vám mohu oznámit prvního NOVÉHO kineziologa, který splňuje základní požadavky, na které má klient právo. Je jím Jan Hruška a najdete ho v Ostravě.

Janovi přeji radost z práce, kde může skutečně pomáhat.
Přeji také dostatek bdělosti, neboť jsme všichni občas prozkoušeni v naší poctivosti, férovosti a pokoře.
Jane, moc Ti fandím.

Jan Hruška- kineziolog
Zde je kontakt: https://www.cestoukineziologie.cz/

Přeji spokojenost na obou stranách. S láskou Natálie

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com