Deník Natálie Tothové

JARO - nám ukáže, co bylo schované pod povrchem a chce na světlo. Například dlouhodobě neřešená témata najednou tlačí ze všech stran a nutí člověka do zpracování. Tak, jak se probouzí příroda, tak se probouzíme i my. Zároveň se nám dostává inspirace a vedení, jak se sebou a svými tématy naložit. Jaro nám dodává podporu a sílu začít změnu realizovat. Kdo je závislý na antidepresivech, může je začít odkládat. Je kladen důraz na kvalitní Záměr. 

LÉTO - období prožívání emocí, které naše proměna na jaro nastartovala, důležitá je nyní sebe-reflexe a práce s emocemi. 

PODZIM - v plných barvách vidíme, co žijeme. Začínáme to zhodnocovat. Přebíráme zodpovědnost za to, co jsme na jaro zaseli, co jsme v létě prožili a co jsme o sobě zjistili. Na podzim to sklidíme v plných barvách, jakou barvu bude mít vaše listí, je otázka.

ZIMA - období hloubek a odkládání všeho, co nám neslouží, co nefunguje. Opět si můžete sáhnout na své dno, proto se objevují deprese a stagnace. Lidi opět začínají s antidepresivy. Ozývá se téma Duše a spirituality.

VÁNOCE - čas prověření našich vztahů

...a někdo se stále točí v kruhu, absolvuje si každý rok své kolečko propadů, výšin i pádů a stále nechápe...

Věřím, že to máte nyní všichni více ucelené a začíná vám to všechno dávat smysl, přátelé.

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com