Deník Natálie Tothové

MILÍ PARTNEŘI, MANŽELÉ, ruku na Srdce

Pokud se vám vrací partnerka nebo manželka z nějaké akce, kde se zabývala sama sebou a svým rozvojem, dovolte jí, prosím, dostatečný odpočinek, aby vše v klidu a míru vstřebala. Všechny diskuze, hádky a zpochybňování si promyslete, nebylo by to užitečné. Žena nejlépe integruje informace a zážitky během spánku anebo na procházce v přírodě... důležité je TICHO. Do té doby ji mluvení o zážitcích spíše vyčerpává. Pak, jakmile si vše sedne, a bude-li vás to upřímně zajímat, vám jistě ráda poví, jak se na akci měla, co si tam uvědomila, co jí to dalo a jaký pozitivní vliv to může mít pro váš vztah. Pokud ji a její prožitky jen jednou zpochybníte, už vám příště nic neřekne. To samé pravděpodobně příště udělá i ona vám, až si s ní budete chtít popovídat o něčem, co zajímá vás, ...a to vás odcizí. Takto se z partnerství vytrácí intimita a důvěra.
Prosím, podporujte svou partnerku v osobním rozvoji, je to její přirozenost, jinak uvadne jako květina. Těžko byste vedle sebe chtěli mít znuděnou, prázdnou a vysušenou ženu, viďte.

Za odměnu vám zase ona bude umět lépe oživit každodennost svými roztomilými nápady, stane se vám múzou, inspirací, oázou a podporou. Každá taková žena je požehnáním pro muže, protože ji baví Život. Pomůže vám k větší mužské integraci a celistvosti a vzájemně tak můžete růst a rozvíjet se, a to je podstata Vesmíru. Ano, může se i stát, že od vás odejde, ale to jen proto, že se vy nebudete chtít vedle ní rozvíjet.

Jste svobodní, každý jsme zde sám za sebe, rozhodněte se tedy, jak prožijete svůj život, přátelé. Pokud se bojíte změn a osobní rozvoj vás nezajímá, nemáte své partnerce co nabídnout...taková je realita. Dřív nebo později vás "přeroste" a musí odejít, aby vám to za pár let nevyčítala.

Uvědomte si své strachy ze změny, pánové, a pracujte si s nimi. Nejste ani první, ani poslední. Ženy se poslední roky velmi mění, ženy rostou a jsou vědomější, než kdy před tím. Nelekejte se, nechce vám být ani Matkou, ani šéfem, ale už nebude ani Trpitelka.

Žena, když má dobře rozvinuté ženství a potenciál, je ráda Ženou. Cítí se dobře ve svém těle, ráda se miluje s tím, koho má v srdci a pečuje o sebe i o společnou domácnost, to je přeci krásné...
Jako správný muž máte vědět, že je třeba se strachům postavit.

Žijeme v požehnané době, dnes mají všichni stejné šance. Už nikdo nemusí být nahoře, ani dole a dnes každý může naplnit svůj život tak, aby byl šťastný. S manželem máme vyzkoušenou spoustu zajímavých technik na odbourání strachů a posílení sebe-vědomí muže/ženy. Pokud máte zájem, ozvěte se, ráda vám diskrétně poradím a navedu jak dál.... Poradenství je zdarma.

Důležitá je vzájemná partnerská podpora. Vnitřní klid a mír, harmonické fungování...to je výsledkem osobního rozvoje.

Krásný večer- Natálie a Martin
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com