Deník Natálie Tothové

...Poslední roky jsem věnovala pozornost lidem, kteří žijí v partnerství a snaží se najít soulad. Každý vztah prochází zcela individuálními výzvami a zkouškami, ale z obecného hlediska jsou ta témata v podstatě velmi podobná s tématy v jiných partnerstvích a mají společný jmenovatel.
BUĎ TAM LÁSKA JE, ANEBO TAM LÁSKA NENÍ.

...jestliže ON nebo ONA terapeutovi řeknou, že se mají rádi, ale nejde to protože to a ono, ublížili jsme si atd., tak vím, že s trochou upřímné snahy a spolupráce to vztah ustojí a posílí. Zvládnout to, když na tom začnou pracovat, spolu nebo zvlášť. I jeden je dost, obvykle je to žena, ale není to vždy pravidlem, někdy jsou ženy více zbabělé a egoističtější, než muži. Terapie jsou plné také statečných mužů.

Šance je dokonce i v těch partnerstvích, kde mi řeknou:
"Stalo se toho tolik zlého, já už ani nevím, co k Němu/ k Ní cítím."...Ano, i toto partnerství s trochou snahy a spolupráce s terapeutem najde klid a mír v partnerství.

Kde to však nemá smysl? Kde to už dávno umřelo?
Tam, kde není Láska ani snaha žádného z nich. To je celá věda Buď tam láska je, anebo tam láska není.

Video o partnerství: https://www.youtube.com/watch?v=j-pu56Jiuss

Závěrem si pojďme říci, že naší přirozeností je Láska, rozvoj, růst a posun. Je to opak destrukce a stagnace. Bolavá a nezralá žena natropí v partnerství a v domácnosti více škod, než 2 nezralí, neschopní a slabí muži. Proto by měli muži usilovat o to, aby jejich žena na sobě pracovala, rozvíjela se a snažila se vymanit z role oběti. Takový muž a taková domácnost prožívá štěstí a pohodu.

DEN RITUÁLŮ 16/11 v Brně. O hluboké podstatě Života.
objednávka: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
v předmětu svého emailu uveďte "DEN RITUÁLŮ"

S láskou Natálie

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com