Deník Natálie Tothové

ZÁŘÍ má velmi specifickou energii. Je vnímáno jako začátek nového období. Obvykle se zářím přichází ochlazení, plné pracovní nasazení a také nový školní rok. Nové výzvy. Zejména pak bilancování, co do konce roku ještě honem honem stihnout.
Nemáme děti, nemusíme je vypravovat do školy? To je úplně nepodstatné, i tak září podvědomě prožíváme jako začátek něčeho nového. Energie člověka vzrůstá, je dynamická, jangová. Září člověka prozkouší také ve schopnosti procházet změnami. Po dvou krásných letních měsících ležérního stylu přichází opět povinnost, plné nasazení a zejména pak jiné počasí....jak to zvládáme?
Pro mnoho rodičů je toto období velkou zkouškou nervů a trpělivosti. Výdaje na školní docházku, nákup školních potřeb, reorganizace práce, aby mohl někdo dítě vyzvednout ze školy a odvést jej na kroužek, pak honem rychle udělat něco k večeři, mrknout na Facebook, co je tam nového, rychlá sprcha a v noci "padnout za vlast". Co je nejhorší, zítra znovu, až do pátku a po neděli zase.
V polovině září začíná také ideální období pro půsty, řízenou detoxikaci, doplnění živin, vitamínů a minerálů. Vhodné je vypustit mladý ječmen (ochlazuje, je vhodný spíše od jara do léta), a nahradit jej Aloe verou, ideálně od Forever (očistí buňky a připraví tělo pro doping na zimu). Doping jsou komplexy vitamínů a minerálů, ideálně přírodní, ne z lékáren nebo drogérií, že.
Naše tělo po ránu ocení teplou polévku nebo ovesnou kaši například s kompotem a zázvorem. Opět najedeme na pravidelné dávky vit. C a v obdobích chřipkových epidemií ztrojnásobíme. U dětí navýšíme dávky vit. C od září.
Návštěva kadeřníka a opečovat své sluníčkem vyšisované vlasy, zajít si na kosmetiku nebo na masáž. Začít uvažovat nad dárky pro své blízké. Zajít ven, zasadit nějaký pořádný strom a pak už jen naskočit na energie podzimu a nechat se unášet ke konci roku.

Co přináší letošní podzim?
- Diář Spokojené ženy 2020: https://www.denik-natalietothove.cz/diar-spokojene-zeny-2020

Detoxikace a posílení těla, zejména imunity, doplnění vitamínů a minerálů na zimu: http://www.martinbartosek.flp.com/products.jsf

Fen kineziologie a odblok stresu na změny, příprava dětí na školní docházku: www.fenkineziologie.cz

10 mil. stromů pro Česko: https://www.youtube.com/watch?v=BGggA_HsTNA

DEN RITUÁLŮ- 16/11 v Brně. Zaměříme se na rod, předky a rodinné vztahy. Harmonizace, posílení, dosycení vazeb.

Přeji vám krásné nadcházející období, přátelé. Miluji podzim, je plný barev, síly a má svou hloubku.

S láskou Natálie* 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com