Deník Natálie Tothové

Energie tohoto roku ne/bude snadná. Pokud jste se nechali zlákat krásnými dvojkami, buďte pozorní. Čeká nás rok plný emocí a otázek týkající se našeho duševního a fyzického zdraví, to zejména. Tento rok jasně ukáže, jak jsme se chovali ke svému tělu, jak je či není silné, vitální, jaké má potřeby a kde naléhavě potřebujeme dosytit, případně očistit. Dále pak se budeme všichni zabývat otázkou ekologie, solidarity, služby druhým, stavem naší Země. Budeme citlivě reagovat na pocity bezpečí/nebezpečí a pocitu svobody/nesvobody.

Spolupráce, už ne sólohráči, individualisti a egoisti. Partnerství je od dvou lidech, spolupráce je o více lidech. Tohoto se budou muset držet všichni, kdo chtějí letos uspět, neboť "Ten umí to a ten zas toto."

Bude fungovat heslo: "Já mám, tak ti rád dám."

Terapeuti, kteří si myslí, že všechno zvládnou sami, bez spolupráce s jinými, budou v koncích.

I ti "jakože duchovní" si budou muset letos ujasnit svůj vztah k fyzičnu, ke hmotě, k financím a k nevyřešeným záležitostem z minulosti. Celý rok si budeme klást otázku- je můj vztah, rodina, finanční situace, domácnost stabilní? A zde se opět mohou vyhrnout laviny emocí, obav, pochybností a nejistot. To vše je jako hnijící rána, která musí být letos s láskou a pozorností vyčištěna, rozpuštěna aktivitou.

Zvraty a nečekané "vzpoury" se odehrají také na politické scéně.

Lidé, jež na sobě doposud nijak zvlášť nepracovali a nebo si mysleli, že pracují, budou tento rok velmi konfrontováni se svými potlačenými negativními emocemi. Mnoho tzv. silných povah se bude hroutit. Prožívat to s námi bude také Matka Země formou různých intenzivních projevů a přírodních úkazů. Všemožné otřesy bude zažívat také Člověk pod tíhou svých emocí a špatné životosprávy a péče o své tělo, zdraví.

U těch, kteří si byli jistí tím, co mají a co umí, se objeví pochybnosti, starosti a vztek na to, že nic nemají pod kontrolou a nic není jisté. Mohou se díky tomu začít uchylovat k postoj moci a bezmoci. Lidé, kteří se rozhodují na základě momentálních emocí (pozitivních či negativních) budou dělat "spoustu chyb".

Čím prudčeji a čím dramatičtěji budeme my sami reagovat na situace tohoto roku, tím hlubší ztráty a bolesti budeme pociťovat na vlastním těle a v naší každodennosti. V náročných chvílích si musíme připomínat, že nikdo z Vyšších světů nechce, abychom my lidé trpěli, a jen na nás je, jak k daným skutečnostem přistoupíme. Zelenou bude mít odpovědný a dospělý postoj k otázkám slabostí a nezpracovaných emocí a starých bolístek. Tento rok bych nazvala "Cesta od dítěte k dospělosti"

Letošní rok donutí spoustu "spáčů" docházet si na terapie, kde se budou zabývat tím, kdo jim kdy ublížil a co s tím. Budou se muset tzv. vydýchat ze starých křivd, zrad, odmítnutí a ponížení.

Single si budou chtít najít lásku na celý život. Rychle jejich srdce zahoří a pak přijde tvrdý náraz a srážka se svou vlastní vnitřní realitou - Mám co nabídnout? Jsem dost dobrý? Neopustí mne? Co bude, až zamilovanost pomine?

Lidé, kteří si upřímně přiznají své emoce a také to, že nejsou emočně zralí, budou mít letos možnost se skrze práci s nimi dostat k velké vnitřní stabilitě a pevnosti. K tomu bude zapotřebí technik pro práci s emocemi. Těch není mnoho.

I letos budou mít velkou váhu sbírky pro potřebné. Každý, KDO CHCE MÍT, nejprve SÁM MUSÍ DÁT.

Chladní, sobečtí lidé se budou letos potýkat s tím, že musí myslet i na druhé. Když toto pochopí, vystoupají výše, až do úrovně srdce a citově zjihnou. Muži se budou více zabývat tím, co cítí a více než krásný vzhled je bude zajímat citová vyzrálost a nitro jejich potencionální partnerky.

Energie tohoto roku nebude snadná, ale když si víme rady, hravě to zvládneme.

Budou tzv. v módě párové terapie a účasti na akcích v páru. To krásně nahrává dalšímu ročníku celodenní zážitkové terapii DUŠE VZTAHU. Termín se již brzy dozvíte.

Pár tipů:
Online TEST Emoční zralosti: https://www.denik-natalietothove.cz/test-emocni-zralosti

Online TEST Bilance emočních zranění z minulosti: https://www.denik-natalietothove.cz/test-5-typu-emocniho-zr…

Připravuji pro vás nový online TEST o lásce a partnerství. Již brzy.

První pomoc v roce 2020:
www.fenkineziologie.cz
www.satoridychani.cz
www.denik-natalietothove.cz

Online poradna Deník Natálie Tothové zdarma, nebo online psaná konzultace v délce 40-60min, cena 220kč.

Právě běží finanční a věcná Sbírka pro Maminky a děti v azylovém domě.
Sbírka pro Lidi bez domova- Nocleženky.
Sbírka na Daršan Šrí Swami Vishwanandy v Praze 26/7.

Všechny dary budeme předávat organizacím v druhé polovině ledna, spolu se seznamem všech dárců.

Chcete se přidat? Pro více informací napište email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stojíte na prahu nového roku a nevíte kudy se vydat, co máte dělat, jak neztrácet čas? Napište si o šablonu zdarma: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přeji vám šťastný a požehnaný nový rok, milí přátelé. Ať se děje co se děje, neztrácejme radost ani lehkost, protože o nic nejde... S úsměvem a optimismem jde všechno líp.

 

S láskou Natálie

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com