Deník Natálie Tothové

Shrnout rok 2019 do par řádků není snadné, neboť tento rok každý z nás prožíval jinak. Rozhodně byl tento rok bohatý na všemožné osobní i duchovní výzvy. Přinesl mnoho změn, někdy až jakoby mávnutím kouzelného proutku. Zbavoval nás iluzí, ukazoval věci, lidi a situace v různých podobách a podsouvalo se nám i různých chytaček a pastiček, zejména ze světa informací a manipulace s nimi. A to jen proto, aby byla prozkoušena naše bdělost a jistota směrování. Byl to rok, ke kterému jsme i v náročných chvílích měli přistupovat s lehkostí, humorem a ne vždy to bylo snadné, neboť věci se mohly jevit velmi vážně, až dramaticky. A pak, když jsme to nejméně čekali, přišly dary, odměny, plody ocenění za naši snahu a práci, jako takové potvrzení, že jdeme životem poctivě, čistě a správně.

No, a až se nás někdo zeptá- Co myslíš, kam tento svět a společnost směřuje? Odpovíš.....?

Těším se na to, co napíšete. Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. v předmětu uveďte, prosím "BILANCE 2019"


Přejeme Vám krásný závěr roku 2019, milu přátelé. Udržme svou pozornost v přítomném okamžiku a Šťastný novy rok si přejme ať zítra. S láskou N+ M

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com