Deník Natálie Tothové

PAMÁTKA ZESNULÝCH - z jiného úhlu
Čas Dušiček má pro každého člověka velký význam. Je dobré se nad ním pozastavit.

Lidé, kterým nikdo nezemřel tento Den neřeší a spojují si jej pouze s americkými horrory. Však lidé, kteří již "zažili ztrátu", tento DEN vnímají velmi citelně. Připomíná se nám v pravidelných intervalech 1x za rok, že podléháme Vyššímu zákonu a tento zákon učí člověka žít plně, vědomě, pokorně a zcela v přítomnosti, neboť dnes jsme ještě tady, ale zítra tady být už nemusíme.

...Dříve mne tato Vyšší Pravda činila smutnou a lehce melancholickou. Musela jsem s tím tématem po nějakou dobu intenzivně pracovat, neboť strach ze Smrti a vědomí, že mi nic nepatří a všechno je pomíjivé, mi nedovoloval PLNĚ ŽÍT, MILOVAT A TVOŘIT.

SMRT
Když jsem si s tímto tématem před časem pracovala, musela jsem přijmout, že Smrt není zlá, nikoho netrestá a i Ona "jen" plní Vyšší nařízení. Když ta chvíle nastane, všechno pozemské ztrácí hodnotu a důležitost, je po všem.
To jediné, co bude Vyšším zákonem zohledněno bude pouze to, jak jsme v té či oné životní roli uspěli a co jsme se naučili...jinými slovy, jak dobře jsme žili a zda jsme mysleli také na druhé a jak silní jsme byli ve SLUŽBĚ a ve schopnosti MILOVAT a ODPOUŠTĚT.

Během života si každý člověk sem tam pokládá otázku, zda žije šťastně a co by mohl ještě zlepšit, zažít, vidět, naučit se, než přijde SMRT. To je dobře, neboť umírat s nesplněnými sny, nenaplněnými vizemi a v nepřátelství s Bohem způsobí to, že se sem opakovaně vracíme a opět trpíme. A to, že se v některých rodech trpí více a v jiných rodech se cítí být více šťastní, to je znát všude kolem nás.

Zdá se vám o vašich zesnulých? Máte nepříjemný pocit, když jste sami doma? Cítíte přítomnost něčeho zvláštního? Budí se vám dítě s pláčem nebo má strach ze tmy?

Snažíte se, ale stále jsou vám házeny klacky pod nohy? Cítíte se svázáni nějakými rodinnými tématy? Nejde vám žít v rodině uspokojivé vztahy? Nemáte v životě nikoho, na koho se lze spolehnout? Proč ve vašem rodě všechny ženy trpí na štítnou žlázu nebo proč jsou muži u vás v rodě alkoholici?
Kam se poděla úcta ženy k muži a naopak?

Studováním rodové linie a uctění památky našich předků a jejich nelehkých životů přináší potomkům sílu a láskyplné požehnání z celého rodu. Tato uvědomění a prožitky člověku otvírají oči a srdce pro lásku a vědomé žití.

Přijď si to zažít v bezpečném prostoru a v přátelské atmosféře.
DEN RITUÁLŮ 16.11. v Brně: https://www.denik-natalietothove.cz/akce

Těším se na vás. S láskou Natálie*

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com