Deník Natálie Tothové

...Sem tam dostanu email s dotazem, co máme udělat pro to, abychom dostali dobře placenou práci a měli v ní úspěch. Najít svůj úkol zde na Zemi, jak otěhotnět, když se nedaří, nebo jak si najít dobrého partnera pro život. Odpovídám vždy stejně ~ příčinu hledej hlouběji.

Úspěch, spokojenost, těhotenství, hojnost nebo dostatek jsou výsledkem vyšších vibrací člověka. Skutečně to tak je. Jestliže má člověk v životě potíže v zaměstnání, není dostatečně oceněn anebo je dlouhodobě bez práce, nenachází odpovídající protějšek, je to ze dvou důvodů. Hledá tam, kde práce /partner není a za druhé - není magnetický. Pojďme si to rozebrat detailněji.

Jestliže žiji na místě, kde je těžké sehnat práci, která by mne zajímala a naplňovala, je to dobrý důvod zvážit všechny možnosti a rozhodnout se klidně pro odstěhování se do míst, kde ta nabídka je. Práce je nesmírně důležitá a rozhodně je dobrým důvodem k tomu, aby se lidé odhodlali ke změně bydliště. To samé platí o možnostech seznámení. Doma nikoho nepotkám, musím vynaložit úsilí a jít tomu naproti.

Stát se magnetickým. Je nesmírně důležité vibrovat na úrovni hojnosti, optimismu a nadšení. Mnoho lidí, kteří si stěžují, že nejsou dobře zaplaceni anebo jsou bez práce, či nemají odpovídají vztahy, mají jedno společné - velmi nízké vibrace.
To platí i pro páry, které se snaží otěhotnět a nedaří se.

Když to dáme do čísel, pro snadnou představu vypadá to asi takto. Úroveň lidstva do roku 1986 byla pod 200. Od roku 1986 je vibrace lidstva na úrovni 220. Duchovní Mistři a Avátaři mají úroveň 1008. pro běžného člověka, který chce mít pocit, že se mu daří, je nutné vystoupat alespoň na úroveň 260.
Lidé nemocní, v apatii nebo v depresích mají úroveň 15- 120.

Co z toho vyplývá?Jestliže tedy chci získat práci a být náležitě oceněn, chci se uzdravit, chci otěhotnět, nebo chci potkat člověka, s kterým jsem ochoten jít do partnerství a tvořit nějaké hodnoty, musím na sobě pracovat a stát se atraktivní = magnetický a zvýšit si vibraci.

Co nám pomůže vibrovat na takové úrovni?

Duchovní sádhána, přátelé. Je holý fakt, že lidé, kteří jsou v ignoraci a utopení ve svých straších, lenosti nebo pochybnostech, nepraktikují žádnou duchovní aktivitu/sádhánu. Mají tak nízké vibrace, že necítí jednoduše potřebu změn, bojí se jich. Proto mají těžkosti a žijí v nedostatku a odmítání.
Ty těžkosti je konfrontují s tím, co žijí a tlačí je ke změnám. Kdyby se takový člověk jednoho dne například rozhodl pro Mantra projekt, Simply meditaci a poctivě denně praktikoval, udržel by se na vyšších vibračních polozicích a ve hmotě by se cítil úspěšně, stal by se magnetickým pro nového zaměstnavatele nebo partnera. Vyzařoval by něco, co by zaměstnavatel / nový partner chtěl, oceňoval a vážil si toho.
A toto je ta hodnota, toto má smysl.

Úspěch není náhoda, musí se tomu jít naproti a jen já, ty, každý z nás sám za sebe, jsme za úroveň našich vibrací odpovědní, nikdo jiný.

Úspěch není náhoda...

S láskou Natálie

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com