Deník Natálie Tothové

Natálie...Před několika lety jsem dostala vnuknutí, že když budeme vycházet z podstaty věcí, pochopíme, že je nutné ke každému člověku na terapii přistupovat jako k multidimenzionální Bytosti, která má od počátku odpovědnost za své tělo, za své emoce, myšlení, také za svou energii, kterou vyzařuje do prostoru, a také za rozvoj svého vědomí (duchovnost). Jestliže začneme lidem připomínat odpovědnost za všechny tyto své části, vzroste úroveň Vědomí celé společnosti.

Naopak nízkou úroveň vědomí společnosti způsobuje neodpovědnost za vše z výše jmenovaného a pak jsme vývojově stále na úrovni zvířátek, které se zajímají jen o to jak naplnit své bříško, dobře se zabavit, vyspat, zasexovat, vyvrhnout mláďata a vyprázdnit se.

Jsme lidské Bytosti. Máme volbu a naše volba se týká odpovědnosti za sebe sama, jakožto za celou Bytost, s Božstvím uvnitř.

Léta běží. Doposud jsem pracovala s tisíci lidmi na jejich problémech z dětství, zpracovávali jsme spolu formou her traumata z porodů, procházeli jsme společně partnerskými nebo finančními krizemi a hledali jsme způsob, jak být šťastný... a stále tomu něco chybělo....a pak přišlo AHA?!

Mnoho lidí trpí nějakými zdravotními obtížemi a to vše jen proto že 

  1. dlouhodobě nezpracovávali například emoce a staré křivdy z dětství
  2. že doslova kašlali na své zdraví a na své tělo.

Naši klienti pak sice měli již zpracované trauma z porodu, ale jelikož je dostihl čas, už měli problémy se štítnou žlázou nebo s vysokým tlakem...

V tu chvíli mi došlo, že nestačí zpracovávat jen mentální vzorce, nebo jen emoce, nebo jen cvičit Thai chi pro lepší kondici a harmonické energie, nebo jen meditovat a cestovat do Indie....došlo mi, že to musí jít všechno ruku v ruce také s vědomým stravováním a vědomým přístupem k prevenci. Vedle vegetariánství a veganství je nutné pamatovat také na rodové zdravotní zátěže a vlivy, a předcházet jim.

Obezita nebo vyhublost, aknózní pleť, špatné zažívání nebo bolavá záda, padající vlasy, to všechno jsou signály těla, že klientova pozornost na tělo není 100% v pořádku....

A zde začala naše úplně nová forma práce s lidmi na jejich tématech. Je to teprve rok, ale zaznamenávám neuvěřitelné množství pozitivních proměn nejen u samotných jednotlivců, ale také u celých rodin, kteří mi věřili, že to všechno dobře dopadne... a dopadlo.

Krok za krokem jsme mapovali zdravotní zátěže z rodu, mapovali jsme aktuální stav těla a vitalitu. Testovali jsme přes svalový test směry, kterým se má klient ubírat, aby byla jeho práce na sobě komplexní a 100%.

Během toho procesu jsem se hodně učila. Odhalila jsem, že naše většinová společnost trpí dramatickým nedostatkem minerálů a vitamínů v těle a to i lidé, kteří "žijí zdravě".

Dále jsem odhalila, že když se skutečně zabýváme prevencí a naše tělo je pravidelně zásobeno správným množstvím minerálů a vitamínů, odvrátí se vliv silné genetiky a vlivu stresorů na tělo a psychiku člověka.

Co bych ráda dnes ještě zmínila je to, že například u lidí, kteří nebyli v dětství kojeni, narodili se císařským řezem nebo se narodili předčasně, nestačí pouze zpracovat pocit nedostatku, problém s osobními hranicemi nebo emoční frustraci, musí se jít i přes žaludek/přes tělo, neboť to spolu úzce souvisí. V žaludku, v našem břiše tkví naše spokojenost ve hmotě. Pro nedomazlené, nedokojené a nedonošené děti v dospělém těle pomáhá pít Forever Lite Ultra vanilka koktejl, který je chutí velmi blízký mateřskému mléku a obsahuje v sobě všechny podstatné živiny a látky, které by v sobě mělo obsahovat mateřské mléko od pravidelně detoxikované a správně vyživené maminky. Je prostě Boží.

A toto mne fascinuje, toto mi dává smysl. Co zasejeme, to sklidíme. Jaké plody sklízíme? Dnes a denně můžeme pozorovat ve své realitě a zejména pak po zdravotní stránce.

V dalším dílu se zaměříme na zdraví ženy, gynekologii a dobrou vitalitu.

Přeji vám krásný letní den, s láskou Natálie*

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com