Deník Natálie Tothové

V prvním díle jsme si uvědomili, jak moc je v tomto novém věku důležité věnovat se prevenci a jak se dosytit, pakliže jste nebyl/a kojená/ý, jste předčasně narozená/ý nebo narozená/ý císařským řezem.

Dnes bych začala takto...Často lidem pokládám otázku: “Jaké zátěže byly u vás v rodě? Čím onemocněli vaši předci? Jak zdraví jsou vaši rodiče? Jak často a jak dlouho jste nemocný/á?” Tyto otázky si musíme klást všichni. Pomáhá nám to převzít odpovědnost za svůj život i za své zdraví. Když jsme zdraví, jsme i spokojení.

Jestliže víme, čím trpěli naši rodiče a předci, můžeme si být jistí, co pravděpodobně postihne také nás, neboť genetika je neúprosná a jisté tendence se nezapřou. Jenže my už dnes také víme, že za vším je něco hlubšího, co člověka vede buď k sebe-destrukci nebo k Tvořivosti a Odpovědnosti.

Velmi pomáhá zahrát si na detektiva. Například podrobné mapování životního stylu našich rodičů a pochopení jejich životní filozofie nám může pomoci vyhýbat se stejnému typu fungování a myšlení. Můžeme si zvolit, co se nám líbí a co je nám blízké a co naopak neprospívá našemu zdraví a nechceme to ve své realitě mít. To je důvod, proč k nám, Fen kineziologům, lidé chodí.

Natálie

V tomto příspěvku se věnuji ženám.

Často říkají: “Všimla jsem si, že se chovám úplně stejně, jako moje matka a to jsem z duše nenáviděla.”Nebo: Ženy v naší rodině trpívají na štítné žlázu a já jsem další v řadě. Nechci, aby moje dcera dopadla stejně, jako my všechny.” A ještě jedna obvyklá věta: “Bojím se projevit, naplnit si své potřeby, protože by si někdo mohl myslet, že jsem sobecká.” Naštěstí, s tímto umíme pracovat..... ale to je jen jedna rovina...

Jedna věc je hlava a životní postoje, s kterými Fen kineziologové umí pracovat a tím pomáhají ke změnám vašeho nastavení.

Druhá rovina je tělo a zdraví, s kterými umíme pomoci také, když se správně ptáme vašeho svalového testu. ....Už dávno víme, že k tomu, aby byl člověk zdravý a ve formě, musí na tom pracovat a ideálně už dávno před tím, než se ozve genetika a nějaká nemoc.

Někteří moji klienti a známí jsou z řad lékařů. Rozhodla jsem se s některými z nich natočit pár rozhovorů, kde vám sami vysvětlí, jak moc důležité je věnovat se prevenci a jak například správně zvolený produkt a firma může předcházet, léčit nebo uzdravovat naše tělo. Na videa se můžete těšit už v následujících měsících.

Tito lékaři nahlas přiznávají, že na začátku měli zájem lidi učit novému pohledu na život, apelovali na prevenci, snahu se změnit, ale když opakovaně naráželi na laxnost pacientů, kteří ve svém životě nechtějí nebo neumí nic změnit a chtějí jen tu tabletku, tak to vzdali. To je velká škoda, nechat se převálcovat masou, ale chápu je. Naštěstí někteří osvícení lékaři už začínají do společnosti sázet informace apelující na prevenci a komplexnost a s těmi pro vás natočíme pár videí.

Říkají: “...vaše zdraví nebo vaše nemocnost je jen a pouze ve vašich rukou a souvisí nejen s tím, co jíte a jak dobře spíte, ale také s tím, jak o sobě a o životě smýšlíte. Jak moc se hýbete, zda máte dobrou rodinnou pohodu, fajn lidi kolem sebe, kteří vás mají rádi a fandí vám. Zda umíte dobře naložit se svým volným časem, zda se umíte sami na chvíli zastavit a ponořit do sebe. Zda jste odpustili sobě a všem svým nepřátelům. Dbejte na prevenci, dokud je čas”... To je krásné, v tom je síla, v tom je životní moudrost, viďte. Tito lékaři svým otevřeným pacientům doporučují na místo tabletky raději Chi Kung, Rebirthing, meditaci či produkty Forever.

V tom vidím budoucnost, v tom vidím světlo zítřka.

A jak to tedy mohu žít já, abych pokryla prevenci? Nepotřebuji nemoc k tomu, abych věděla, že mám zpomalit, více odpočívat. Jednoduše vím, kdy se zatěžuji, mám zvolnit a kdy mám naopak začít něco tvořit. Poslouchám cykly a rytmy svého těla, neboť tělo je napojeno na Vesmír a ten také tepe a dýchá.

Moji předci kouřili....

Můj přístup: Na místo kouření vědomě dýchám. Málokdo ví, že kouření poukazuje na deprese. Kdyby každý kuřák chodil na dechovou terapii Rebirthing, zmáknul by dvě věci jedním šmahem (závislost na kouření i deprese). Moji předci jedli maso, zabíjeli domácí zvířata k obědu a u jídla se křičelo nebo vyčítalo....

Můj přístup: Stala jsem se vegetariánské/vegankou a podporuji různé spolky na ochranu zvířátek. Jídlo si předem požehnám a s vděčností jím to, co jsem si s láskou uvařila. Někteří moji předci hodně pili alkohol....

Můj přístup: Piju čaj z Himalájí, který je prosycen duchovní vibrací a mám to jako svůj denní rituál. Moji předci chodili po doktorech, vysedávali hodiny v čekárnách a doma si rozpočítávali všemožné chemické léky....

Můj přístup: Pravidelně si několikrát za rok zajdu do poradny MUDr. Jonáše- poradna Marion a nechám si zkontrolovat tělo, to jsou mé preventivní prohlídky i léčba, případných obtíží. Na místo léků a z toho pramenící bezmoci do svého těla celoročně doplňuji vitamíny a minerály určené svalový testem mně na míru, procházím řízenou detoxikaci a očistou s Aloe vera, a ze srdce se ráda zasměju kdejaké maličkosti.

Prevence je úžasná v tom, že pomáhá budovat dobré návyky a staví nás do odpovědnosti. S odpovědností jsme také více bdělí a dospělí. Vidíte? Na všechny strany je dobré usilovat o prevenci, stáváte se lepší verzí sebe sama.

A co dělat, když už jste nemocná?

Nikdy není pozdě měnit své dosavadní návyky. Poradí vám zkušený Fen kineziolog a provede vás obdobím změn, které musíte učinit, abyste se ve svém těle cítila opět šťastná a zdravá. Skrze svalový Test vám pomůže určit směr léčby a poradí jaké látky a živiny pro své tělo nyní potřebujete. Jak a kdy se detoxikovat, jak meditovat...

Praxe vytřídíla informace i spoustu produktů na trhu, zcela vyřadila některé dostupné možnosti a ukazuje cestu k firmám, které ve svalové testu klientů vychází na 100% prospěšnost a užitečnost. Z etických důvodů nemohu veřejně uvést vadné zdroje, obchody a produkty, které mají velmi nízké % užitku a prospěšnosti pro zdraví a vitalitu naší společnosti, ale mají skvělou reklamu nebo cenu... Mohu však uvést produkty, které fungují a pomáhají mým klientkám a stojí za zmínku.

Produkty

“ŽENSKÁ LÉKÁRNIČKA aneb Podpora a posílení pro ženu"

VITOLIZE PRO ŽENY - jedná se o přírodní produkt s velmi vysokou vibrací a vstřebatelností, který doslova osvěží ženství uvnitř a jemně provede ženu od její první menstruace až do období přechodu, neboť vyrovnává hormonální vlivy a procesy v těle ženy. Je vhodný i pro vegetariánky, bere se celoročně. Obsahuje v sobě směs ovoce bohaté na antioxidanty, byliny, vitamíny a minerály z přírodních zdrojů, samotná receptury vychází se ze starodávné moudrosti Číny a Ruska, neboť tam je bohatá historie přírodního léčitelství. Napomáhá eliminovat PMS a menstruační bolesti u žen, které ženství berou jako zátěž. Mimochodem, pro muže je Vitolize pro muže, akorát tento produkt není vhodný pro vegetariáni/vegany.

ALOE VERA, gel určený na pití - který pomáhá k normální funkci imunitního systému člověka, obsahuje velké množství blahodárných látek pro tělo, snižuje únavu a doslova vlévá život do těla těm, kdo trpí vyčerpáním, stresem nebo únavou. To jsou asi dvě třetiny českých a slovenských žen. Kromě toho na sebe Aloe Vera váže škodliviny a jedy v těle (dokonce i emoční toxiny z nezpracovaných emocí a křivd) a odvádí je z těla ven. Po cestě pročistí lymfatický systém, vyživí krev a potěší ledviny, které jsou odrazem našeho vztahu sám k sobě. Aloe Vera je starodávnou rostlinou, kterou lze nejen pít, ale také se jí potírat. V přírodní lékárně je klenotem ze všech nejvzacnějším, neboť navrací chuť k životu.

Léčí gynekologické obtíže, navyšuje vitalitu a chuť k životu, vyživuje a hydratuje pokožku, výborně hojí rány, jizvy, popáleniny a zo i velké plochy, např.po operacích. Doporučuje se popíjet po celý rok, ideálně však alespoň jako kúra na jaro a na podzim. Délku kúry s Aloe vera je dobré nechat změřit přes váš svalový test u vašeho Fen kineziologa, stejně tak doporučené množství. Nelekejte se, je běžné, že se Aloe vera při detoxikaci a vyživující kúře užívá 2 - 4 měsíce. Vždy se jedná o zcela individuální dávkování a hodně také záleží na míře zátěže ve vašem životě. Aloe Vera produkty nabízí jen par firem, ale zásadně se může lišit až v několika desítkách procentech vhodnosti, velmi tedy záleží z jakého zdroje vaše Aloe pochází. Například Aloe od firmy XX je vhodná a prospěšná z 56%, od další firmy 73%. Já však vždy doporučuji- chtějte mít TOP kvalitu s certifikátem a v nejvyšší čistotě. Jak už jsem psala výše, nemohu z etických důvodů zveřejňovat špatné a nekvalitní zdroje a firmy, ale mohu zveřejnit zdroj, který vychází na 100% a je skutečně TOP kvalitou.

U firmy Forever vychází 100% čistoty a prospěšnosti pro zdraví. Aloe v terapii pomáhá překonat náročné období a krize.

DAILY, multivitamín - Patentovaná formule plná živin a přírodních látek, mimo jiné i Aloe vera a fytonutrientů, včetně doporučených denních dávek důležitých minerálů a vitamínů.

ACTIVE PRO- B Obsahuje prospěšné probiotika a prospěšné bakterie, které udržují naše střeva zdravá a zajistí jejich správné fungování. K tomuto produktu bych ještě uvedla, že zdraví těla, nejen zdraví ženy a gynekologické oblasti, závisí od zdraví a kondice našeho břicha, zejména střev a jestliže tam máme čisto, je i naše mysl a záměr čistý.

ALOE MSM gel - je organická sloučenina síry, minerálů, Aloe vera, vitamínem E a výtažky z rostlin. Zvlhčuje pokožku a kromě bolavých svalů nebo napětí v těle pomáhá také ulevovat od menstruační bolesti.

ABSORBENT C - Bojuje proti volným radikálům a prospívá kůži a pojivovým tkáním. Ženy, které mají problém s kůží nebo se sliznici by měly zaměřit svou pozornost právě na tento produkt a navýšit si dávkování.

V období klidu, kdy jsme zdravé a v dobré psychické pohodě, stačí brát 2-3 tablety a volně rozpustit v ústech. Avšak při zvýšené zátěži a to jak fyzické, tak i psychické se doporučuje až 6 tablet denně. Obsahuje v sobě také otruby a ty jsou vynikající pro naše střeva.

Vše od firmy FOREVER, protože má nejvyšší kvalitu produktů, zachovanou čistotu látek, ručně zpracováváno, vědecky kontrolováno a jejich výrobky obsahují nejvyšší certifikáty kvality a jakosti na trhu. Ve svalové testu klientů vychází na 100%, zatímco ostatní nejmenované firmy a produkty na trhu vychází na pouhých 30 až 65%.

S registrací do klubu se k ničemu nezavazuje, ale získáváte slevu na všechny nákupy 15 nebo 35% a kromě toho, může to být další zdroj vašeho výdělku, protože Forever má smysl a má má hloubku. Více informací na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Když to shrneme. Jakmile je žena vnitřně správně vyživována a pravidelně zásobena vitamíny a minerály, její odolnost a síla není jen v těle, ale také v psychice. Dokáže se lépe ubránit psychickým nátlakům v práci nebo od dětí, lépe snáší napětí a stres všedního dne, máloco si bere tak osobně a je více úsměvaná. Na usměvavou a zdravou ženu je radost se podívat a je snadné s ní žít.

Přeji vám krásný den a příjemný závěr prázdnin.

S láskou Natálie

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com