Deník Natálie Tothové

...tvé pravdivé přiznání si o sobě samému, jak se věci mají, tě osvobodí od iluzí a bludů...

 

CO SE STANE, až se přestaneš bát?

Každý má strach. Někdo se svým strachem nechal pohltit a jiný dělá, že není. Spousta strachů vznikla v období prenatálu nebo porodu, případně krátce po porodu. 

Však často na sebe taháme také strachy z okolí. Cizí strach často pokládáš za tvůj strach, nevíš, že je cizí. Možná jsi jej nevědomky přijal od svého tatínka, maminky, babičky a nebo od partnera... 

Po mnoho let se strachem necháváš dobrovolně paralyzovat a křivit, až pak jednoho dne přijde do tvého života vtělený Anděl a řekne ti : "Neseš strach tvého otce, mámy nebo někoho z dávných předků. Však kdo se skrývá pod tímto strachem? Kdo skutečně JSI když odložíš tento strach?" Jistě odpovíš- "Nevím, nevím kdo jsem, jen to tuším. Chci to zjistit, ale jak?"

A Anděl ti odpoví: "Snadno, začni na sobě pracovat, otoč svou pozornost dovnitř. Rozvíjej se jako květ lotosu, najdi sebe, svou krásu, a najdi Boha ve všem, otevři se lásce a dýchej." 

Můj životní objev- Se strachem se dá velmi dobře pracovat.

Až budeš mít náladu, jednoduše se zamysli~ z čeho máš strach? Pojmenuj to. Dovol si procítit svůj strach at' už je z čehokoliv. Zavolej si na ochranu a podporu Vyšší bytost, nemusíš být na to sám. Často si lidé volají Pannu Marii, Ježíše, Buddhu, Archanděly..

A pak, když si zavřeš oči a ponoříš se do svého strachu, po chvíli se ti ukáže více. Můžeš se dostat až na samou příčinu svého strachu (obav, bezmoci, bolesti, viny, křivdy...) Můžeš být velmi překvapen, co vše je za tím... Pokud ti to nejde, nemáš důvěru nebo odvahu, nevadí- potřebuješ průvodce, čili terapeuta.

Každý má občas strach. Jeden má strach ze změny, jiný z vlastního selhání, další z nepochopení či nepřijetí, onen zase ze ztráty, a ten vedle tebe má možná strach z nových věcí... Vidíš, nejsi v tom sám. Ale to by tě nemělo uklidňovat, stagnace ti nic nepřinese...

Umíš vůbec žít bez strachu? Jak můžeš vědět jaké to, když znáš pouze strach?

Život bez strachu znamená s důvěrou plynout, cítit lásku, vděčnost a plnost. 

Chtěla bych ti připomenout- nezapomínej, že jsi tady sám za sebe, každý krok kupředu je pozorně sledován jemno-hmotnými úrovněmi a přičítá se vše dobré, i pouhá snaha, ve tvůj prospěch. Takto postupuješ, rosteš, rozvíjíš se, moudříš, osvobozuješ se a získáváš Jasnost.

Čím svobodnější jsi, tím mocnějšími nástroji disponuješ. A co jsou vlastně ty nástroje o kterých tak často píši? Například jasnozřivost, jasnocítění, schopnost léčit a ovlivňovat mnoho lidí, vést lidi správným směrem, čili směrem ke Světlu/Bohu, dále třeba výborná intuice, empatie, vyšší kapacita mozku, cítit se šťastný, hojnost, sebe-realizace, atd.

...Kdy bude pravý čas pochopit tvůj strach?

Na terapiích hrou, které pořádám.

S láskou Natálie*

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com