Deník Natálie Tothové

Jak se to vůbec stane, že člověk zahořkne, cítí trpkost nad životem, nad vztahy? Cítí prázdnotu, únavu, marnost a beznaděj?

...Je to systematické, dlouhodobé skládání různých situací a zranění, které člověk nezvládl zpracovat a uvízl v roli Trpitele/Oběti, tím si zavřel srdce/srdeční čakru, což má vliv na naši víru a prožívání lásky. Lidé, kteří směřují k zahořklosti mívají v tabulce zranění nejsilnější zranění Zradou, konkrétně sebe-zradou, ale není to pravidlem. Online Test zranění si můžete objednat na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jak se může člověk vymotat z trpkosti a hořkosti, když nemá víru (nevěří), že to pak bude dobré? Z této pozice totiž automaticky věci spíše neguje a odmítá, než přijímá a spolupracuje.

Pokud touto "ne-mocí" trpí absolvent terapií, tak ten už ví, jak s tím pracovat přes dosycovací a odblokující techniky, které se systematicky učí v rámci cyklu 5ti terapií. Může se kdykoliv ozvat, pomohu mu najít "větu". Pokud touto "ne-mocí" trpí někdo jiný, doporučila bych mu kombinaci Satori dýchání a kineziologie a následně terapie hrou, kde se s tím naučí pracovat pro domácí praxi.

Pokud touto bolestí zvanou Zahořklost nebo Trpkost trpí někdo z vašich blízkých, vězte, že mu chybí v životě láska, víra a pravděpodobně za to vůbec nemůže vy, proto si to nevyčítejte. Přestat věřit v lásku a dobro je proces, který s velkou pravděpodobností začal už někdy v dětství. Pokud toto uzavření trvá roky bez snahy s tím pracovat, slupka je velmi tvrdá a silná, o to více času, trpělivosti a laskavosti takový člověk potřebuje k tomu, aby se vrátil zpět do života v důvěře a radosti. Pokud je zahořklé srdce ženy, trpí tím nejen partnerství, ale i celá rodina. Pakliže muž u své ženy zpozoruje zahořklost nebo trpkost, měl by jí pomoci navštívit výše uvedené techniky, protože úkolem ženy je muže léčit. Toto poslání může žena vykonávat jen tehdy, má-li srdce otevřené, plné lásky a má víru v Dobro.

Máte nějaké otázky? Napište mi: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Natálie*

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com