Deník Natálie Tothové

Mezi ženami je plno zášti, závisti a zloby. Táhne se to daleko z rodových linií, ukazuje se to už mezi matkou a dcerou, mezi sestrami, v partnerství, v práci i v dalších vztazích a vazbách.

Nejisté ženy jsou rády v mužském kolektivu, to je takový hlavní ukazatel. V ženském kolektivu se cítí nesvé, v úzkosti, a nebo naopak pohrdají vším ženským a pěkně to s nimi vnitřně cloumá. ...Hezká, upravená, a jemná žena je pro ně "princezna", a vždy když to vysloví, člověk si nemůže nevšimnout ironie v jejich hlasu. 

Z toho důvodu tento typ ženy vyhledává mužské kolektivy. Problém je, že tato žena, která ráda pobývá v mužském kolektivu a nemá silnou ženskou energii, se pomalu převibrovává na mužskou energii svých kolegů.

Jak se to stane? Jelikož její ženská stránka byla velmi oslabená už od dětství, například vlivem oslabené matky ( a nebo se chce zavděčit tatínkovi, který si přál kluka) stojí nyní na křižovatce mezi ženským a mužským světem a na základě svého bludu ~že bude bezpečnější a jednodušší stát se mužem, protože ženy jsou tak komplikované~ začíná postupně nasávat mužské jednání a vyzařování. Po pár měsících, (letech) je z ní dokonalá mužatka. Člověk na hranici mezi ženským a mužským, nikam nepatřící, takový nešťastník. Žena Mužatka po pár bolestných zkušenostech pochopí, že ji muži jako muže neberou, tudíž je mimo tlupu, ale zároveň ji neberou ani jako ženu, protože žena je ženou především tím, jak vyzařuje. Její vyzařování je hermafroditní. Opět stojí na křižovatce a rozhoduje se co bude dál.

V tomto bodě za mnou přicházejí ženy "naučit se ženství". To je zvláštní obrat, viďte, ale takto skutečně zní jejich Záměry.

Uzdravení ženství vede přes odpuštění a pohled do nitra= práce na sobě.

Když je žena ve své síle, znamená to - že má uzdravené své vztahy k ženám ve svém rodě i ve svém okolí, pěstuje si své ženství a disponuje zdravou mírou sebe-lásky a sebe-úcty. Taková žena pak klidně může být obklopena muži (například v práci), ale ona ten mužský kolektiv svou silnou energií harmonizuje, vyživuje. A to je pravá podstata ženství. Nevzdávejme se jí, prosím.

A jak vlastně vyzařuje silná žena? 

Vyzařuje klid, lehkost, moudrost, vtip, laskavost, žije v hojnosti a projevuje vděčnost.

Je čas opustit starý model fungování a vystoupit z bolesti a nelásky ženy.

Natálie

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com