Deník Natálie Tothové

Velmi citlivé téma spousty žen, párů a rodin.

V některých rodových liniích je potrat nebo úmrtí dítěte běžný jev... "Vždyť i babička, maminka a teta přišly o dítě, tak já určitě potratím také"... říká si nejedna žena (=mentální program)

Ať už dojde k přirozenému a nebo k lékařskému ukončení těhotenství, má to vždy velký vliv na vývoj vztahu ON+ONA. 

A jelikož je to proces, který se děje uvnitř ženy, žena podstupuje větší zátěž než muž a tudíž se ve většině případech cítí být i dlouho po tom vinna více, než její muž. Mnohé ženy se snaží tento nepříjemný drásavý pocit viny v sobě umrtvit a nebo zatlačit. Vědomá žena ale ví, že se potrat i její pocit viny zapíše na různých úrovních. Například na duševní, mentální, v čakrách a v jemnohmotných úrovních- v energiích. To není málo, že?

A jak se to pak projevuje navenek?

Tak třeba na duševní úrovni může žena upadnout do deprese, nespavosti, úzkosti. Docela jistě pak bude mít problém se sexualitou, protože si podvědomě myslí, že každý další sex rovná se další těhotenství, a další těhotenství se rovná další ztráta. A ačkoliv si někde v hloubi přeje znovu otěhotnět, převažuje tato nová zátěž, po nezpracování předešlého potratu. Ta je buď tak silná, že k dalšímu otěhotnění nedojde, a pokud dojde, tak cítí žena úzkosti, že by mohla opět o dítě přijít. Pokud se jí podaří dítě v pořádku donosit a porodit, úzkosti ze smrti jejího dítěte přenesla na své dítě. Proto je tak velmi důležité aby si žena (pár) téma prvního potratu důkladně zpracovali, a teprve pak se pouštěli do dalšího početí, aby se vystříhali další bolestné ztrátě a zdravotním komplikacím.

Znám dokonce ženu, která potratila dítě 6x, a až pak jí došlo, že to není jen tak a že by se na to téma měla hlouběji podívat. Doporučuji vám nečekat a vyřešit to hned, dokud vztah i vaše psychika stojí a nehroutí se.

Na mentální rovině se to může projevit tak, že se na potrat žena snaží ze všech sil nemyslet (zde dochází k zablokování) a nebo naopak, že na něj myslí neustále (zde se z toho stává mánie nebo psychoza).

Na tělesné rovině může mít žena problém s menstruací, jakékoliv. To jsou ženy, které i po mnoha letech stále někde v hloubi srdce potratu litují. Téma viny nebo selhání je stále aktivní.

A na jemnohmotné rovině se potrat projeví jako blokáda nebo zablokování energie v oblasti břicha (trávící trakt, močový měchýř, děloha, děložní čípek, vejcovody, ledviny). Může se zablokovat první čakra a s ní i téma uzemnění, vztahu ke hmotě- finance, vědomí si toho kde je mé místo, atd.

Každá žena, která si myslí, že otěhotněla náhodou, v nepravou chvíli a nebo s nepravým mužem, neví jednu zásadní věc- Žádná žena ani pár neotěhotní náhodně. Vždy je to spojeno s tématem karmy ženy nebo karmy muže. Ano, karma s sebou nese témata k pochopení a rozpuštění. Zvládnout karmické lekce a dojít k pochopení? -na to mnohdy člověk sám nestačí, obzvláště pokud s osobním a spirituálním rozvojem ještě ani nezačal, a nebo stojí na začátku. Těmto ženám, párům, doporučuji přihlásit se na cyklus terapii hrou, kde se očistí výše uvedené úrovně, a s dalším početím nespěchejte, dokud nebudete očištěni. Je to proces, který u každého trvá libovolně dlouho, důležité je však začít a důvěřovat procesu.

Pěkný den, Natálie

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com