Deník Natálie Tothové

Natálko, jen takový neosobní dotaz. Jak poznám, že má na mě nějaká akce, jakákoliv, dobrý dopad? Ještě jsem u Tebe nebyla, ale moje kolegyně chodívají na různé akce. Tuhle na konstelace, tuhle na nějaké tance, a chodí i k Tobě. Jsou to sestry, asi víš o kom mluvím. Jedna je vždycky v sedmém nebi a ta druhá je nějakou dobu rozhozená, třeba lehne, je podrážděná. I po tanci, i po konstelacích, nebo po obyčejném sezení u homeopata. Pak je zase v pohodě. Obě se ale shodují na tom, že postupně vše odbouraly a chodí nejčastěji k Tobě. Už prý pátým rokem a jsou spokojené. Já to na nich vidím, všichni tady v práci to vidíme. Proto Ti píši o radu. Nevadí že tykám? Jak to ale že každý reaguje jinak a i přes bouřlivou reakci je to pro člověka přínosné? Přiznávám, že jsem trochu nejistá. Je to moje stará záležitost, trpím tím od mala. Všechno zvažuji, raději se 5x ujistím než udělám první krok do neznáma. Moc mě to k Tobě táhne, ale ta mysl  :-)

Natálko, děkuji za to co pro nás děláš. Jitka

Dobrý den, Jitko, já zůstanu u vykání, zatím se neznáme osobně. Děkuji za Váš dotaz. Ano, vím o kom je řeč. Jedna z těch dvou sester byla již 2x na celém cyklu terapií, je tedy dál než její sestra, která zatím byla jen na tzv. Velkých akcích. 

Ta jedna z nich se už právě naučila pracovat si s programy, odblokovávat je, pracuje si na svém Středu, umí zpracovat emoce a energetické bloky, je tedy ve výsledku klidná a stabilní. Její sestra je přihlášená od ledna na svůj první cyklus terapií, takže věřím, že se to změní i u ní. A o co tedy jde? Proč jsou lidé po akcích rozhození, čistí se, nebo onemocní? --Všimla jsem si, že je to po všech možných akcích, kterých se, v rámci života, jako lidé, účastníme. Dříve jsem to mívala po konstelacích, nebo po kineziologii nebo po setkání s rodiči a nebo po návštěvě nějakého úřadu :-) . Nyní to se mnou ani nehne :-) Ale například v dubnu jsem byla na duchovní pouti a po ní jsem byla dva dny "jako nemocná". Někteří lidé odpadnou po Daršanu, po Rituálech vlivem velkého přílivu Světla, musí si to sednout, to je v pořádku. Ukáže se, co je ještě třeba vyčistit, nebojujme s tím, je to pro náš růst a je to v pořádku. Moje kamarádka zase například vždy odpadne po zubaři :-) Už je na to zvyklá. Radila jsem jí- "zajdi si s tím na kineziologii, odblokuj to, to je z prenatálu". Stále otálí, tak co dělat :-) No, a pak je zda ještě další úroveň, ta méně příjemná. Je velmi těžké rozpoznat, zda u dotyčného došlo k zablokování nebo k nějakému nedokončenému procesu, či zda je to jen klasické čištění. Neexistuje na to jednotná odpověď, Jitko. Každý reaguje přes svou Matrici na něco jiného a zcela jiným způsobem. A jelikož je i mezi terapeuty plno těch, kteří neumí pracovat s jemnými úrovněmi a své klienty zablokovávají (oni sami jsou zablokovaní), doporučila bych velmi bedlivě vybírat terapeuta a techniku. Dobrým ukazatelem, že je vše čisté, jsou terapeuti, kteří mají nad sebou Mistra (osvíceného). Tam je záruka, že se dotyčný učí, vzdělává a pracuje na sobě, i přesto, že již pomáhá druhým. Kdybych se nebála karmického postihu, vypsala bych jména lidí, kteří jsou "rizikoví" na zdi, ale nejde to. Proto jsem úplně přestala doporučovat lidi na spolupráci, doporučuji jen pár lidí a to jen proto, že jsou "čistí". Pokud vidíš, že již někoho nedoporučuji, je to z výše uvedeného důvodu. U některých kolegů, které jsem dříve doporučovala, jsem zjistila závažný problém, a proto pokud se někdo k někomu z mých "známých" chystáte a cítíte, že se chcete poradit, napište mi, podíváme se, zda je to pro Vás přínosné a podpůrné. A k Vašim posledním řádkům ve zprávě, milá Jitko- jste nejistá, ostražitá. Ovládá Vás program, že je svět i lidi nebezpeční, nedá se jim věřit, člověk musí spoléhat jen na sebe - nutné odblokovat na kineziologii, abyste si tím nevytvářela překážky ke spokojenosti a vnitřní síle. Kdyby se objevily další dotazy, napište mi: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. S láskou Natálie*

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com