Deník Natálie Tothové

Dobrý den Natálko,

na facebooku nabízíš zodpovězení otázek, tak jsem se rozhodla, že se také na něco zeptám. Já vím, že minulost by se neměla řešit. Co bylo, bylo, člověk už to nezmění. Ale trápí mě partnerova minulost. Je to hodný, milý, věrný muž, má mě rád, nicméně v minulosti měl pár krátkých známostí. Byl sám, nikoho neměl, tak asi využil příležitosti. Věděl, že spolu nebudou, přesto se s nimi vyspal. Pro mě je to jedna z nejubožejších věcí a těžko se mi to snáší. Sama bych toho nikdy nebyla schopna. Sex bez lásky, citů? Pokud s někým mám mít milostný poměr, pouze v případě, že s ním plánuji být i v budoucnu. Nikdy ne nezávazně. Jaký názor na to máš ty?

Když vidím ty flirtující až nevhodné komentáře (které se od slušného muže neočekávají) pod fotkami žen, které mu jen tak s prominutím roztáhly nohy. Hrozně se mi to hnusí. Nevím, jak to mám přijmout. I přesto, že se to stalo před delší dobou a nemám s tím nic společného, vadí mi to. Co je se mnou špatně, proč mi to tak vadí? Můj otec byl matce vždy věrný, ona jemu ne, ale to jsem zjistila až v dospělosti, takže tím to nebude. Jsem hrozný pedant, co se týká partnerského vztahu, to vím. Věrnost, láska, důvěra. loajálnost. Jsem taky hrozný nedůvěřivec vůči mužům - vidím okolo sebe, jak skoro každý muž nedokáže být věrný své partnerce ani slovem. Mají hloupé, přisprostlé narážky na jiné ženy nebo když slyším, jak se muži mezi sebou někdy baví o ženách a přitom doma je čeká jejich žena. Jak "čumí" na ulici po jiných ženách. Do varu mě dostává věta: "To jsou prostě muži. Vždy se budou koukat a hodnotit. Ženatý - neženatý." Bohužel těch "hodných" mužů je podle mě málo. Vždy jsem chtěla za partnera charakterem někoho, jako je můj nevlastní otec. Je to úžasný člověk. To se mi myslím i splnilo...ale ty románky na "jednu noc".  :D Co mám udělat, abych to už neřešila? Celkem to kazí můj pohled na můj vztah s partnerem, jinak by to byla pohádka.

Moc Ti děkuji za Tvůj čas, Nella

Dobrý večer, milá Nello. Proč se potřebujete mrskat a trpět za něco, co jste neudělala, co se Vás netýká a co nejde vrátit, když je jinak vše v pořádku? Dovolte si být v přítomnosti šťastná s tím, co je a oceňte to nebo Vám to bude odňato. Takže hned jako první téma ke zpracování je objevuje téma sebe-lásky, vděčnosti, pokory a role Trpitelky. Roli Trpitele máte od svého tatínka, vraťte mu to, to není Vaše, zatěžuje Vás to. Dále tam máte téma pohrdání a odporu. Silné téma, které často poukazuje na hlubší témata spojená s Duší a minulými inkarnacemi. V této oblasti jste nasbírala těžkou karmu a stále ji tvoříte, musíte s tím skončit, nebo si vše zničíte, milá Nello. Vše je nutné s láskou přijmout a poléčit, pak se zjemní i Vaše energie a postoje. 

Co se partnera týče- je to vývoj. Muži se vyvíjí stejně, jako my ženy. Učíme se s každou známostí, a v sexuální oblasti se odráží naše karmické zápisy. Máte před sebou trochu práce na sobě, milá Nello, to asi tušíte. přihlaste se na příští rok na cyklus terapií, pomohu Vám z tohoto bludného kruhu jednou provždy vystoupit. S láskou Natálie*

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com