Deník Natálie Tothové

Dobrý den, Natálie, 

moje přítelkyně chodí k Vám už několik let na různé akce. Příznivě to na ni působí. Vím, že má se mnou někdy těžkosti, nemám vyřešeného otce. Často mi to říkala, byla z toho smutná, ale já jsem moc nedbal, přiznávám. Teď už nějakou dobu nic neříká, je tak nějak více nad věcí, ale já si najednou uvědomil, že by mi klidně mohla odejít za někým lepším. Nevím co mám dělat, nechci na ni tlačit ani ji nějak svazovat, ale strach o nás mám. Myslíte že má nějaký hlubší smysl abych si otce vyřešil? Jak to mám udělat? Už nežije.

Děkuji za odpověď, Honza

Milý Honzo, každá žena, která se zabývá osobním a spirituálním rozvojem touží po tom, aby to mohla absolvovat s partnerem. Je to teambuilding. :-) 

Partnerství, vztahy a vazby jsou jen a pouze o učení se. Pokud se ve vztahu jeden učí a druhý stagnuje, stane se mu koulí u nohy a ten silnější a vyrovnanější může vztah opustit a s vyhlídkou na stejně naladěného a zralého partnera. Pokud v sobě nemáte srovnané téma mužství, otce a spirituality, Váš vklad do partnerství jsou problémy. Máte-li nějaké otázky, napište mi. Pěkný večer přeji, Natálie*

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com