Deník Natálie Tothové

Moc Vás zdravím Natálie, 

chtěla bych moc poděkovat za Vaše příspěvky, rozšiřují mi obzory, spousta věcí, které neznám a moc se mi to líbí.....přijde mi to jak kdybych se vydrápala na vrchol hory a za obzorem mě čeká něco nového co se snažím najít, ale stále mě znervozňuje okolní svět, materialismus, pomluvy...já to nechápu, lidé mi říkají že jsem se změnila, odpadlo spoustu přátel, jelikož se naše názory liší, mají mě za blázna...slovo Bůh je pro ně sprosté slovo, oni mi prostě přestali rozumět a já jim :-) 

Kamarádky mají milence užívají si, pak o tom dlouhosáhle vyprávějí jak je to perfektní a tak....pak jim řeknu svůj názor a mají mě za divnou, že se mám jít léčit :-D Jsem ted ráda sama v knížkách, toužím všechno vědět, poznat svoje JÁ kdo jsem a kdo se skovává za dvěma černýma očima ve mě....neskutečně vzrušující hledat sám sebe :-) Proto Vám chci moc moc poděkovat za rozšíření obzorů a témata na Vašem profilu, vždy se těším na nové. 

A moc bych Vás chtěla poprosit o tip na nějakou dobrou knihu. 

Děkuji Veronika

Milá Veroniko, děkuji za Vaše řádky. Ačkoliv Vám rozumím, téma Boha se týká bližního. Čili naše vztahy odráží náš vztah k Bohu, proto se prosím neschovávejte v knížkách a žijte Boha ve vztazích. Vnímám tam téma odporu, ega a izolace- zpracovat! :-) 

Zde jsou knihy, které se nám líbí: www.knihynacestu.cz Krásný den Natálie*

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com