Deník Natálie Tothové

Dobrý den, milá Natálie, 

často čtu vaši zeď a vždycky si pro sebe něco odnesu. Dnes bych se chtěla na něco zeptat, jde o syna, jsou mu tři roky a objevila se mu tříselná kýla. Rovnou poměrně velká takže lékařka doporučuje řešení operací. Nevím si s tím moc rady a nevím co mi to má říct a jak mu můžu pomoct, jsem z toho vyděšená a nechci se nechat jen proto nechat natlačit do nějakého invazivní řešení. Poradíte mi prosím kde začít, jak se na to dívat.

Moc děkuji. Marcela

Dobrý den, milá Marcelo, děkuji za dotaz i fotografii syna. Máte doma křišťálové dítě. Ty přinášejí do rodinných systému více LÁSKY v té nezkalené podobě. Váš syn u svých rodičů cítí nesnesitelné zatuhnutí, zamrznutí, nemůže se odlepit od země, stojí jako přikovaný- jako za trest. Nebylo mi ukázáno, který z rodičů prožívá tento stav, ale nechte si to projít, třeba uvidíte více než já v tuto chvíli. Syn to na sebe natáhl a zvědomil- to děti svým rodičům dělají. 

Operace je pro něj v pořádku, odevzdá tam to, co nemůže odevzdat Vám, protože ještě nechápete (Vy a manžel). A aby se nemusely opakovat takové záležitosti i v příštím roce, je potřeba začít od příštího roku fungovat jinak- aktivitu na místo kde je nyní velká pasivita a stagnace, Marci. Osobní a spirituální rozvoj, práce s rodovou linií a odpuštění. Velmi tím ulevíte nejen sobě, ale i vztahu a dítěti. Ideální samozřejmě je, když na sobě pracují oba partneři, ale často se stává, že postačí, když začne ten, kdo je více otevřený- například Vy. Můžete se přihlásit na cyklus terapií na příští rok, začínáme v lednu. Kdyby byly nějaké otázky, napište mi. Krásný den, s láskou Natálie*

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com