Deník Natálie Tothové

Vaše otázky:

"Natalka, mala som 16r a nieco prislo do reci o zenach a panenstve...mama mi povedala, ze kym sa vydam, mala by som si zachovat panenstvo ( tak je to vraj spravne, aj ona tak bola vychovana - a panenstvo mali obaja do svadby ). Viem ze som jej musela slubit alebo slubila, ze aj ja budem panna do svadby. A o par dni mala nehodu a zomrela. Moja otazka znie- preco sa mi to pripomina? Nedodrzala som slub, ale taketo veci sa nemaju slubovat. Dakujem, Katka "

-

"Už jako dítě jsem cítila odpor k těhotným ženám, přišly mi nečisté a já si tenkrát slíbila, že zůstanu panna, abych si uchovala čistotu a více se zalíbila Bohu. Dnes je mi 36 let, všechny mé kamarádky jsou už zasloužilé matky a jak se mi potvrdilo, nejsou v této roli šťastné ani uctěné. Jenže zvláštní je, že ani já se necítím zrovna dvakrát zvýhodněná, cítím se teď jako podvedená. Co nevidím, Natálko?
Děkuji za Váš čas, Líba "

-

"Dobrý den, Natálie, cením si Vaší práce. Mám dotaz. Líbí se mi odpaňovat mladé holky. Jsem už sice starý kořen, ale ony to, potvory, nějak cítí a nabízí se mi samy. Je to hřích? Díky a vše dobré, Jenda"

-

"Milá Natálie, poslední dobou se díky Vám hodně zabývám svým životem. Například jsem si uvědomila, že jsem se sexem začala už ve 13 letech, poněvadž jsem se styděla za to, že jsem ještě panna. Od té doby byl můj intimní život plný sexu, aniž by mi to činilo jakoukoliv rozkoš. A tak to trvá dodnes. Jakmile se s někým seznámím, velmi rychle se nabídnu, pak jakoby zaschnu. Necítím se být spokojená, hodně muže porovnávám a ve výsledku jsem pořád nespokojená a neukojená, na druhou stranu tak nějak ušpiněná tím množstvím energií...však mi rozumíte...Může se to ještě někdy změnit? Je mi 33let, mám ještě šanci žít svou sexualitu jinak než jako mašina na orgasmus? Děkuji za reakci, Ilona" 

 

-

Moje odpovědi:

Ahoj milá Katko, maminčino přání a důraz, který tomu kladla vyplývá z nějakého silného přesvědčení a pak také z tradice. Je dobré ctít tradice, bohužel si však, v mnoha případech, zaděláváme na karmické zátěže a mentální bloky, jak to tak sama právě zažíváš... Dobré je tedy pochopit, z jaké příčiny vychází takové přání či takový požadavek. Kdybychom šly hlouběji, objevily bychom 7 generací žen, které se cítily být nerespektovány a "pošpiněny" mužem a z matky na dceru pak předávaly lpění na ochraně panenství pod slibem cudnosti. Cudnost je dobrá, ženě náleží cudnost, ale nesmí v tom být strach z trestu, ulpívání na "tradici", nesvoboda, atd. To se bohužel stalo Tobě a sama můžeš procítit, jak silný vliv to na Tebe má. Vypěstovala sis silný pocit viny a selhání a s tím se moc dobře nežije... Jsi přihlášená na cyklus terapií, takže se spolu vydáme až tam, kde začíná Tvůj pocit viny a pomohu Ti dojít až tam, kde začínáš žít sama za sebe, svobodná a vděčná. 

Milá Líbo, jak už sama asi vnímáte, Váš postoj není úplně standardní v dnešní době. Když člověk není šťastný s tím, co svobodně žije, tak je tam nějaký hlubší problém, na kterém je nutné pracovat, aby se nepředával generacím dál. Váš postoj je zakalen nějakými vlivy z rodiny nebo komunity, kde jste vyrůstala. Tím, že máte dojem, že je ve společnosti a před Bohem panna čistější a hodnotnější než vdaná žena nebo matka, odsoudila jste mužskou a ženskou sexualitu a také Mateřství jako něco nízkého, špatného a nečistého. V této rovině vzniká odpor, povýšenost a nenávist- velmi nízké hodnoty, kterých je lidství schopno a plodí tím smrt a války. Tyto silné mentální proudy sahají stovky let zpět. Jste napojená na něco velmi silně destrukčního a je potřeba s tím jemně a s láskou pracovat, abyste přes své bludy uměla procítit skutečnou čistotu, Boha a sílu Ženství. 

Dobrý den, Jendo, nejsem ten, kdo by Vás měl soudit a říkat co je a není hřích  Jak už to tak na tom světě chodí, vždy se přitáhne jen to, co spolu rezonuje, často jde o neuvědomělé programy. Problém vidím spíše v tom, že tu potřebu neumíte ovládnout a oslabujete tím novou generaci žen, které mají v budoucnu tuto společnost pozvednout. Nemusím snad ani zdůrazňovat, že penis, který má na svém kontě takové množství žen není energeticky čistý, ba naopak- je pro ženu, o to více pro mladou dívku, doslova destrukční a zhoubný. S každým "sexem na zakázku" si prohlubujete karmu a s každým sexem se o ni také dělíte s dívkami, které nemají ani tušení, co to s nimi a s jejich orgány za krátko udělá. Kromě Vaší prostaty si ničíte také své srdce, a dívkám likvidujete celé ženské ústrojí, což pak přináší neplodnost, nezájem o sexualitu, myomy, cysty, bolesti, křeče, rakoviny, atd atd. Mimochodem, pod Vaším dotazem je dotaz paní nebo slečny Ilony. Tady vidíte výsledek svého "odpaňování" v realitě za pár let. Žena by neměla odevzdávat svou ochranu(panenskou blánu) muži, který si to "nezaslouží", nemá k němu vztah (není to propojené přes Srdce) a nemá ani šajnu, co se chystá udělat. Mám pro Vás nabídku, milý Jendo- rozmluvte to holkám, ovládněte své vášně a dovolte si jen jednu ženu, s kterou svou sexualitu chcete rozvinout přes Srdce. Zachráníte své zdraví i ulevíte Duši od těžké karmy. <3 

Milá Ilono, děkuji za Vaše řádky. Děkuji za Vaši ukázku toho, jak se žena "odepíše" špatným načasováním, když začne se sexem příliš brzy a s nevhodným partnerem. Čas už nevrátíme, je tedy vhodný čas z přítomnosti pro postupné rozpuštění vzpomínek a pohnutek, které ve Vás vytvořily díru a nespokojenost. Máte-li chuť na tom pracovat se mnou, přihlaste se na letní cyklus terapií (termíny budou brzy na webu). A pokud Vám mohu nyní něco poradit- začněte s půstem- sexuálním. Zkuste to vydržet až do konce cyklu terapií, tj. do konce prázdnin. Zabývejte se svým tělem, starejte se o něj s láskou, naslouchejte mu, zajděte si na vaginální mapování, dotýkejte se sama sebe, ale- dovolte si čas na odpoutání se od všech dosavadních sexuálních partnerů. Milá Ilono, ano, máte šanci to žít jinak. Všechno dobře dopadne, uvidíte 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com