Deník Natálie Tothové

Natálko, vztekám se, křičím na děti i na muže, jsem jako hysterka. Co se to děje, co mám dělat? Nechci se takto chovat, máme spolu krásné vztahy, hodně jsi mi s tím pomohla Ty, a teď? Nejraději bych je všechny vykopla na Měsíc, přitom je miluji. Prosím Tě, poraď mi.

 Děkuji, Lenka

Ahoj Leni, děkuji za Tvůj dotaz.

V poslední době se jich v tomto duchu pár už nahromadilo :-) 

Leni, je měsíc duben, nejvíce jsou ohrožena játra (každý měsíc je jiný orgán). Potřebují se zbavit nahromaděných emocí hněvu a toxické zátěže, které jsme za celý rok nasbírali. Proto je tak důležitá jarní očista, řízená detoxikace. Každý rok je dobré už od března začít postupně čistit a odlehčovat tělo a to samé na podzim. Vyzkoušela jsem spoustu věcí, fungují- například ayurvédský pobyt v Krokonoších u Báry Morávkové. Dále používám Neeru, nakupujeme zde: http://www.siddha-ajurveda.cz/.../AKCE-NeeraDetox-Triphala Výborné jsou také kapky Joalis, doporučuji pouze řízenou detoxikaci pod vedením terapeuta. Pro očištění až z buněčné paměti a nastartování vnitřního Léčitele doporučuji Satori dýchání.

No, a samozřejmě je nutné vyhradit si také čas jen a pouze pro sebe, bez dětí, bez manžela, bez mobilu a zajít si do přírody, dýchat si, užít si vnitřní Ticho a pěkně se zpotit při fyzické práci nebo pohybu. Vysvětli svým blízkým jarní a podzimní očistu a dohodněte se na spolupráci, abys mohla trávit více času sama se sebou.Kup domů lunární kalendář. Leni, můžeme se snažit zvládat kde co a mnohdy se nám i daří podávat výkony, ale nesmíme zapomínat, že jsme jen lidi a musíme o své tělo(chrám), energii a emoce správně pečovat. Vrať se zpět do svého Srdce, usměj se a buď na sebe hodná.

Natálie*

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com