Deník Natálie Tothové

Natálko, velmi Vám děkuji za Vaši reakci. Pokusím se ho tedy zestručnit: problém, který řešíme, je závislost manžela na droģách (pervitin). Náš vztah trvá 13let, manželé jsme přes rok. Máme syna (2 roky). Manžel drogu začal užívat po synově narození, více pak po naší svatbě. Absolvoval několik kroků k vyléčení, ale neúspěšně. I když se obávám budoucnosti, nechci manžela opustit. Oba jsme už zoufalí, nešťastní, manžel začíná rezignovat ("udělám co budeš chtít ty-jestli chceš rozvod, rozvedem se", přitom já se synem ho držíme "nad vodou"-dle něj).

Moc děkuji, Majka

 

Dobrý den, milá Majko, 
děkuji za Váš dotaz. Váš manžel začal s drogami už dávno (dřív než Vám říká), a jelikož jste si ho vybrala (přitáhla) bylo by dobré zabývat se svým potenciálem a dalšími tématy, které Vám tím manžel vytahuje z nitra nevědomí.

Téma Potenciálu se vztahuje k božské části uvnitř nás.Lidé, kteří užívají drogy jsou lidé, kteří mají silný kontakt s Duší, která touží po spojení se opět s Bohem a splynout v Jednotě. Jelikož se cítí být v pasti svých programů a ničí je Oddělenost duality- hledají Cestu, jak se opět na chvíli propojit s lehkostí a všeobjímající Láskou, bez které neumí žít. Takže jakmile mi někdo napíše něco takového, vždycky si říkám "wow, velká duše, která se potřebuje vysvobodit z Matrixu". Tento Matrix tvoří silné mentálními programy, které dotyčného činí nesvobodnými a táhnou se nejčastěji už z rodové linie jeho rodičů. Je zde vedlejší kolej drogově závislých- mají potrhanou auru a doslova zvou svými nízkými vibracemi temné bytosti do svého života. Zda je to případ Vašeho muže nevím, ale klidně mi pošlete jeho fotku, podívám se. 

Problém je, že jsou drogy UMĚLÝM napojením se na Boha, čili je to blud. Drogově závislý člověk je takový E.T. mimozemšťan, který "chce domů". Ta UMĚLOST je v tom myslet si, že lustr je Slunce a mohu ho mít kdykoliv kliknu na vypínač. Drogy připomínají stav spojení se s Bohem, ale je to ten lustr. Takže podstatné pro Vás oba je vědět, že velmi toužíte po Bohu, zároveň však trpíte silnými mentálními brzdami, které Vám v tom brání a drží Vás v pasti všedního dne. Pro Vašeho muže je pak všední den bez přítomnosti Boha a jeho Lásky (Bůh=Láska) tak nesnesitelný pocit, že si jej musí nějak uměle vymazat- přes pervitin. Jelikož pervitin nahrazuje kontakt s Bohem, je pro něj nemožné se ho vzdát. Musíte mu nabídnout "náhradu", milá Majko. Ideálně tu skutečnou, vyměňte lustr za Slunce. Je tedy nutné najít jinou Cestu k Bohu, tu skutečnou a nejsem si úplně jistá, zda Vám toto umí nabídnout klasické náboženství, jak jej známe. Zkuste se tomu vyhnout, jsou tam silná dogmata, a navštivte i se synem například mého Mistra Šrí Swamiho Vishwanandu, přijměte od něj Požehnání a pak už jen udržujte Světlo a bdělost přes aktivity, které k tomu významně napomáhají- Om chanting, Atma Kriya joga, a další duchovní praxe. Půjde Vám to dobře.

Významná technika je také technika Satori dýchání, kterou lidstvu poslal Babaji. Setkání s Avátarem je pro každou Duši velký a silný zážitek, který nezůstane bez odezvy a není to zas tak nereálné přání. Takže pokud se ptáte, zda se z toho Vás manžel může někdy dostat, tak má odpověď zní- ano, pomozte mu setkat se s Bohem skrze jeho "prodloužené ruce" v podobě Avátarů, kteří na zemi nyní pobývají v lidském těle. Jedním z Avatárů byl také Ježíš, nyní zde máme výše uvedeného Mistra Šrí Swamiho Vishwanandu, dále pak Matku Meeru, Nithyanandu, a nebo Dalajlámu. Setkání s nimi a pobývání v jejich přítomnosti je pro Duši tak silný zážitek, že otázka pervitinu ztratí smysl. Věřím a vím, že má Váš vztah ještě šanci. Neházejte flintu do žita, přeji Vám hodně odvahy a důvěry.

Kdykoliv napište, jak to zvládáte. S láskou Natálie

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com