Deník Natálie Tothové

Dobrý den, Natálko, 
asi budeme netaktní, ale můžeme mít dotaz? Kolik lidí z cyklu terapií ročně skutečně uspěje a přemění se v lepší verzi sebe sama? Kolik z nich se vrací a proč? Nevíme, zda si vedete nějakou statistiku, a nevíme zda nám na to odpovíte, je to přeci jen dost osobní, přesto to zkoušíme. Moc si ceníme Vaší práce. Zatím se neznáme osobně, ale rádi Vás poznáme.

Manželé Kusákovi

 

 Dobrý den, manželé Kusákovi, děkuji za zájem 
Když půjdeme na číselný odhad, tak 8lidí z 10ti se skutečně vydá cestou proměny a už se nevrací zpět do starých kolejí, neboť mají svou denní praxi a pracují si s technikami. Cítí se spokojení a emočně stabilní. Ti zbývající dva z 10ti se rozhodnou ještě chvíli trpět, než je pak okolnosti donutí změnit postoj. Zůstávají tedy v pasivitě a čekají, co bude 
Já sama jsem byla kdysi na jejich místě, také jsem si myslela, že za mne někdo druhý něco udělá  Trvalo chvíli, než mi došlo, že ničím tak akorát sebe, a z toho důvodu jsem k těmto lidem shovívavá. Po terapiích jsem pro absolventy v roli Průvodce. Znám jejich příběhy, "vidím je" a "cítím je", proto si čas od času přijdou pro podporu nebo pro náhled. Je fajn, když se má člověk o koho opřít a není souzen. Z toho důvodu jsou výstupní konzultace a ve stejném duchu funguje také online poradna. Dále se ptáte, zda se vrací a proč. Ano, vrací se, neboť po cyklu terapií následují nástavbové akce, tzv. Velké akce, kde i nadále společně pracujeme na tématech, neboť je to hluboký a inteligentní proces, který nelze zvládnout kompletně během 5ti terapií. S lidmi tedy pracuji dlouhodobě. Mnozí si cyklus terapií zopakují za půl roku nebo za rok ještě jednou, neboť je to táhne zažít si to znovu. Ten prožitek i ta témata jsou pak vždycky jiná, už vědí co je čeká a dovolí si více se otevřít, sáhnou si na větší hloubky v sobě.

Ráda pracuji s lidmi, kteří už byli na cyklu terapií i v minulosti, neboť jsou pokornější a snaživější, a máme mezi sebou za tu dobu vybudovaný přátelský vztah. Kromě toho se vždycky těším na nováčky, neboť mám ráda lidi a nové podněty k inovaci technik.

 

Stačí Vám odpověď takto, prosím? Děkuji, krásný zbytek dne.

 

S láskou Natálie*

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com