Deník Natálie Tothové

Obracím se na Vás, Natálko, protože stále ještě nejsem tam kde bych chtěla být, především nejsem šťastná a moje zdraví mi to každý den ukazuje. Mám silný atopický ekzém a několik týdnů už ani dobře nespím. Jsem celkově vyčerpaná a spíše přežívám než-li žiju. Tak by se to dalo říct. Ale přesto jsem vděčná, že tohle všechno se mnou moje tělo vydrží.

Můj záměr je přijmout sama sebe, najít vnitřní mír a uzdravit se. Kromě stravy, jsem loni byla na několika rituálech (ayahuasc...a, kambo) a na psychosomatické klinice. Letos jsem byla na emoční psychologii na terapii. To mi hodně věcí uvolnilo, ale přesto, se nacházím někde jinde něž bych měla být.

Velice děkuji za Váš čas. Krásné dny Vám přeju, milá Natálie

 

Věra

 

Dobrý den, milá Věrko, děkuji za Váš dotaz.

Cesta, kterou jste se vydala viz. Váš popis, je cesta, která v konečném důsledku člověka oslabuje a poškozuje. Zmíněná šamanská cesta vás tzv. "vystřelila" z těla, jste roztříštěná a zablokovaná. Tady žádná psycho-somotika nezabere. Proč jste zvolila takový směr je mi jasné - neuvědomělá touha po smrti. Lidé s touto touhou si volí tento směr, cítí se přitahováni sebe-destrukcí a smrtí. Koneckonců to sama nyní názorně vidíte ve svém životě. A jelikož takových lidí je mnoho, často lidem na mých terapiích zviditelňuji pozadí dnešních směrů a technik, aby viděli dál než metr před sebe. Pozadí různých směrů a technik je na základě temnoty, NE světla. Mnozí jsou po tomto odhalení v šoku. Dále vysvětluji, jak moc je důležité aby Vás vedli Osvícení Mistři nebo jejich žáci, neboť hledajícímu skutečně pomáhají. Pro neosvícené je na tomto poli spousta temných zákoutí a pastiček, Vy jste se dostala do několika z nich, trpíte v tom. Nejprve se tedy potřebujete od všech pastiček zmíněných směrů odstřihnout, následně očistit a pozvednout své vědomí a ducha z temných úrovní do světla. Skočte rovnýma nohama do silných podpůrných, mocných technik, protože jsou nejvyššími nosiči světla, které se o vše postará: OM chanting, Simply meditation, Satori dýchání.

Překlopíte neuvědomělou touhu po smrti a rozpustíte sebe-destrukční chování. Pak se přihlaste na kineziologii a na cyklus Terapií hrou, kde se naučíte pracovat se svými emocemi a myšlenkovými postoji- neboť dokud toto neovládáte, jste věčným začátečníkem točícím se v kruhu. Potřebujete jasné vedení a v práci na sobě je nutné mít system, udržet dynamiku práce s tématy a nastolit řád. Jinak se každá další snaha zhroutí. Toto jsou základní stavební kameny, na kterých vystavte svou novou Cestu do své síly.

 

S láskou Natálie

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com