Deník Natálie Tothové

Mila Natálie, pokud chcete sdilejte dotaz. Proč lidi potrebuji porno? Dokazou milovat vic osob v živote? (Podle mne je to doping schovani skutecnych citu ze srdce a pretvarka ne skutecna laska.) Co si o tom myslite? Nerozumim proc mam k takovym vecem odpor kdyz se o tom vubec zmini zejmena muži, pocit neprijeti zenske lasky, laska povrchni né ze srdce, nemam jakoby pocit ponizeni ale jakoby nerespektu vuci zenam proc, je to vše v mem nespracovani neceho? mohou lidi skutecne milovat druhou osobu vratane sebe kdyz potrebuji herecke vykony jinych k stimulaci sexu? (nedostala jsem se k Vam i kdyz i ja citim, ze jsem pripravena a potrebuji dal, jsem ve stagnaci) i kdyz se procistuje a s partnerem pokud se tomu tak da rict hodne takovych resim mame jiny nazor jsem nenormalni protoze on miloval kazdou a kazdou dalsi miluje jeste vic. Ja vim nezralost apod.dira v srdci jej neziji s nim proc odchazet pokud nepochopím a nezmenim to v sobe abych nepritahovala jiz podobne, stejne jen tvare jine. Pokud by jste v budoucnu mohla o partnerech duší.

Dekuji S uctou a laskou Alicia 

 

 

Dobrý den, milá Alicio, děkuji za Váš dotaz. Samozřejmě to není normální u všech mužů, jen u těch, kteří mají v sobě nepořádek v citech i v mentální rovině. Je to jako špatně seřízená osa na kolech v autě.  Musí se to srovnat, pokud chci jezdit bez problémů, že? Zkuste si svůj email přečíst ještě jednou. Jaký máte ze svých řádků a způsobu podání pocit? Je ve Vaší mysli a v srdci čisto anebo je tam chaos? Já vnímám z Vašeho dotazu a způsobu, jak jste mi jej odeslala Vaše vnitřní rozpoložení jako chaotické, neuspořádané.

Co je chaos? Je to prostředí bez řádu a jasných kontur a je tam tma a nevlídno. To je právě ta kvalita ve Vás, která si přitahuje stejně "nevyladěného" muže. Takže pokud chcete začít přitahovat muže, který to má v sobě srovnané, je čas začít s úklidem v sobě, aby si vše sedlo na své správné místo a mohlo vstoupit světlo, řád a introspekce. Toto je proces několika měsíců. Do té doby, než se tak stane, bude Vaše myšlenka tvořit dál tuto nepříjemnou realitu bez lásky a úcty. Nečekejte na Duši vztahu, začněte s úklidem hned v lednu na novém cyklu terapií. Termíny a informace budou na webu během 24h. A než nastane termín Duše vztahu, budete mít už uklizeno vše, co je třeba, abyste mohla začít chápat a vnímat další hlubší souvislosti, které například Duše vztahu umí nastolit, však bohatství Duše vztahu pochopí a pojme jen ten, kdo má už ledasco v sobě srovnáno a pojmenováno, jedině ten člověk je připraven jít ještě dál... <3 Natálie 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com