Deník Natálie Tothové

Natálko, píši Vám poprvé, vím, že byste mi mohla pomoci objasnit oblast mezilidských vztahů, jde o pomlouvání se. Trápí mě, když se na sebe dozvím nějakou ošklivou věc, která není pravda a nevím, jak se tomu bránit, nebo jak tomu zamezit. Jde to vůbec? Moc děkuji za případné informace.
Přeji Vám jen to nej k blížícímu se svátku. Petra

 
Dobrý den, Peti,
děkuji za Váš dotaz a možnost Vám na něj odpovědět touto formou, protože to může být přínosné pro všechny ostatní. V Diáři Spokojené Ženy 2020 je na měsíc říjen článek "Rozdíl mezi úsudkem a haněním". Pokud máte Diář doma, koukněte se, aby se zde nemusela opakovat. A pojďme dál. Pomluva jako taková je toxická, s cílem někoho poškodit, ublížit mu a přiřknout mu něco, co není pravda. Toto dělají nevědomí lidé, kteří se bojí, mají pocit nedůležitosti, milují dramata a mají zablokované srdce. Nelze se bránit proti pomluvě, protože každý člověk si může říkat a myslet co chce. Lidé si vždy myslí a říkají jen to, co sami v sobě nemají přijaté a milované. Ve skutečnosti haní a pomlouvají sebe, ale to oni nevědí. 
Štěstí v tomto neštěstí je, že nic nezůstává bez odezvy a zlo vyslovené z jednich úst se k vysílajícímu vždy po okruhu nějakým způsobem vrátí, o to se postará Vesmírný řád.... takže se o to nestarejte a udržujte svou mysl klidnou, své srdce láskyplné a svou mluvu vlídnou. Pomluvu nebo nařknutí můžete uvádět na pravou míru, pokud se to k Vám dostane, ale nemůžete s tím bojovat. P.S.- Pomlouvaný byl i Ježíš, nebo dnešní Mistři a Učitelé, nevyhneme se tomu nikdo, jak vidíte :-) To je v pořádku a nic nezůstává bez odezvy, samozřejmě....
 
Krásné dny přeje Natálie*

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com