Deník Natálie Tothové

Cyklus terapií obsahuje 5 po sobě jdoucích celodenních terapií. Je velmi důležité, abyste na žádné terapii nechyběl/a, jelikož jedna terapie navazuje na druhou. Projděte si, prosím, informace zde: Co byste měli vědět, než se přihlásíte na terapie?

V případě, že se nebudete moci zúčastnit v rezervovaném termínu terapie například v Praze, máte možnost projít danou terapii v termínu například v Brně a naopak. Jeden den v terapii hrou trvá cca 11h, stojí 3003 Kč. A po každé terapii máte možnost projít online psanou výstupní konzultací, která slouží jako podpora a jistota v náročném období po terapiích. Každý absolvent své období po terapiích prožívá po svém, je dobré vědět, že jsem tady pro vás, když se potřebujete poradit anebo něco pochopit.

Na cyklus terapií se hlaste emailem nebo přes objednávkový formulář, prosím. Termíny si zapište do svého Diáře.
Vaše emailová adresa by měla obsahovat Vaše jméno. Je to z toho důvodu, že mám na emailu přes 20 tis adres a ráda bych v tom měla přehled. :-)

Napište mi svůj Záměr. Budou mne zajímat tyto informace - co Vás přivádí, jak jste na sobě doposud pracoval/a a čeho byste chtěl/a terapiemi docílit.
To vše na pár řádků, na slohové práce nemám časovou kapacitu.

Děkuji za pochopení i za spolupráci.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těším se na vás, Natálie*

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com