Deník Natálie Tothové

První terapie v cyklu: PORODNÍ TRAUMA a životní vize

Početí, prenatál, porod a období šestinedělí je velmi důležité období nejen pro Ženu-Matku, ale především pak pro dítě. Mnozí z nás žijí ve vleku svého porodního traumatu a nežijí svůj vlastní život ani potenciál, neboť na to nemají sílu a chybí jim sebedůvěra. Zaměříme se na zpracování porodního traumatu a pojmenujeme si to, co v životě žijeme a co bychom chtěli žít.

Druhá terapie v cyklu: DĚTSTVÍ a vztahy v rodině

Po zpracování porodního a poporodního traumatu můžeme volně vstoupit do našeho dětství a zvědomit si naše prožívání, sny a přání a pojmenovat si vztahy a vazby v rodině. Ono totiž platí, že tak, jak prožijeme své dětství a jak se tam cítíme, tak pak žijeme celý život a navazujeme vztahy. Děti jsou jako houba, která do sebe nasává vše z okolí a dle tohoto modelu se pak nevědomě snaží aplikovat jisté vzorce ve škole, v zaměstnání a v soukromí. Což můžeme mít dalekosáhlé důsledky v oblasti zdraví, našeho duševna a financí.

Třetí terapie v cyklu: DOSPÍVÁNÍ a moje identita

O pubertě se říká, že je to postrach rodičů, nastává období zmatku, chaosu a neporozumění, mladý člověk se hledá a velmi znatelně ukazuje svým rodičům, co ve své roli nezvládli, kde pochybili. Přichází vzdor, hledání ideálů, touha někam patřit- mít svou partu, první cigareta, alkohol, drogy a první sex. Kdo pochopil důležitost tohoto období, dokáže v tomto náročném období svého života uvidět více, než jen akné a konflikty...

Čtvrtá terapie v cyklu: DEN RITUÁLŮ

Den Rituálů se pořádá pouze 1x za rok a je vhodný nejen pro absolventy stávajícího cyklu terapií, ale také pro jejich blízké (kamarády, partnery, rodiče, sourozence).
V rámci tohoto dne se věnujeme naší rodové linii a předkům. Bez nich bychom zde nebyli. Každý z nás má ve svém rodě nějaká tajemství nebo dramata. V rodových liniích se dá najít spousta odpovědí na to, proč žijeme to, co žijeme a jak to můžeme změnit, abychom to žili lépe, než naší předci. Den plný aha momentů, odpuštění a usmíření.

Pátá terapie v cyklu: INTIMITA, SEXUALITA, vnitřní zdroje

V rámci této terapie si zvědomíme a zpracujeme traumatické zážitky týkající se prvního sexu, menstruace, sexuálního zneužití či násilí, potratu, gynekologických operací. Uvidíme své neuvědomělé programy a vzorce dle kterých fungujeme po intimní stránce a zaměříme se také na odpuštění mezi ženou a mužem, neboť v naší buněčné paměti jsou vzpomínky na všemožné nepravosti, násilí a bezpráví žen. Tato terapie je vhodná také pro vaše partnery či partnerky. 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com