Deník Natálie Tothové

Jsem pro vás na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dále na FB profilu Deník Natálie Tothové
a na sms čísle: +420 778 06 12 12

Tato ujednání jsou platná od roku 2015.

Pokud jste se přihlásili na nějakou akci, kterou v rámci projektu nabízím, a obdrželi jste z mé strany email s potvrzením, že jste přijati, tím je mezi námi uzavřena smlouva, čímž potvrzujete, že jste si přečetli veškeré informace v kolonce "Informace a doporučení" a souhlasíte s nimi.

Od smlouvy můžete odstoupit na základě emailu nebo smsky. Pokud odstupujete od smlouvy během 14ti dnů od potvrzení o přijetí a zaslal/a jste již zálohu, zálohu vám vracím zpět na váš účet, který mi zašlete spolu s odstupující zprávou v emailu. Děkuji. 

Pokud je váš termín za delší dobu jak 2 měsíce, využijte čas pro přípravu a absolvujte terapie, například Fen kineziologie a Satori dýchání. Hodně věcí si tam zpracujete, uvolníte minulost a pročistíte své energetické zápisy. Lépe se vám pak budou na Terapiích hrou učit nové věci a opouštět staré programy chování a myšlení.

Telefon, který uvádím výše slouží pouze pro klienty, neposílejte ho dál (kamarádům, známým). Slouží pouze pro zasílání sms. Pro ostatní zájemce jsem pouze na emailu. Jestliže mi zasíláte email nebo sms, vždy pamatujte, prosím, že musí obsahovat celé vaše jméno, ať si ušetřím čas dohledáváním. Děkuji* 

Před zahájením cyklu terapií je každý zájemce tázán, co jej na terapie přivádí. Jde o to, aby si každý z vás ujasnil záměr, s kterým do terapií jdete. 

Po oboustranném odsouhlasení termínů terapií vás poprosím o zaslání záloh, všechny informace budete mít v emailu.  

Cyklus terapií obsahuje 5 po sobě jdoucích terapií. Terapie jsou provázány a společně jsou nositelem síly a celistvosti. Není možné vynechat žádnou z terapií v cyklu. Vždy operujte s termíny na pražském i brněnském cyklu tak, aby se daly kombinovat, ale nikdy ne vynechat. Jestliže tato situace nastane, nemohu vás pustit do dalších terapií a zálohy vám propadají. Je třeba si pak počkat na nový cyklus a začít od začátku. 
Prosím vezměte toto na vědomí a udělejte všechno proto, abyste žádnou terapii v cyklu nevynechali, ať se vyhneme nepříjemnostem a zbytečnému zacyklení se.

Pokud se terapie nekoná z důvodu, který je na mé straně, všechny obdržené zálohy klientů se přelívají na jiný termín, nevrací se zpět. Náhradní termín nabídnu hned, jakmile to bude možné. Tuto nabídku (jiný termín terapie) může klient využít v průběhu 6ti měsíců od termínu mnou zrušené akce. Akce, které jsou zastaveny kvůli situaci s Koronavirem, se budou pořádat v jiných termínech a zájemci o dané akce se je dozvědí emailem. Zálohy se nevrací, ale mohou být využity na jiné aktivity, například online Testy nebo online psané konzultace. Děkuji za pochopení.

7dní před terapií se s vaší účastí 100% počítá a stáváte se nepostradatelným členem terapeutické skupiny. Pokud jste do skupiny přijat/a jen pár dní před samotnou terapií, následné storno vás bude stát zálohu na terapie, která je uvedena v emailu, v naší konverzaci. Pokud tedy není váš problém skutečně vážný, bylo by vhodné, s přihlédnutím k celé skupině, abyste se na terapii dostavil/a i navzdory překážkám, jelikož je na terapii pozván pouze omezený počet lidí a každý hraje klíčovou úlohu ve skupině. Děkujeme za pochopení.

Kompletní informace k pořádání terapie, včetně adresy a toho, co si máte vzít, se přihlášení dozví 5- 7 dní před terapií emailem. Email mi obratem potvrďte, prosím, a zašlete své telefonní číslo, a případné dotazy. Věnujte pozornost informačnímu emailu a Fb zdi.

Doplatek za terapii se platí na místě, v průběhu terapeutického dne a pouze v korunách. Platí i pro zahraniční klienty.

Každý absolvent terapie má v ceně terapie také výstupní konzultaci. Ta probíhá online chatem (psanou formou) na FB profilu Deník Natálie Tothové. Termín se vždy oznamuje během terapie a obvykle bývá za týden až dva po terapii. Výstupní konzultace jsou velmi přínosné, jelikož se mnou můžete probrat vše, co se vám právě honí hlavou a vždycky vás podržím, nasměřuji, uklidním.

Výstupní konzultace probíhají jednoduchou psanou formou, a k textu se můžete libovolně vracet.

Terapie hrou trvají cca 11h s přestávkami. Během terapií je dobré kvalitně jíst a pít. Zakázáno je pít alkohol anebo požívat omamné či tlumící látky v den terapie a 3 dny po terapii.

Je vám všechno srozumitelné, prosím? Jestliže ne, klidně mi napište. Děkuji a přeji vám krásný den, Natálie*

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com