Deník Natálie Tothové

Lidé závislí na drogách, lécích, alkoholu a podobně nejsou na Terapii hrou připraveni. Jestliže se to týká právě vás a přesto se na Cyklus hlásíte, oznamte mi to během přihlášky, prosím. Děkuji.

Proč tato terapie není pro vás v tuto chvíli vhodná? 
S lidmi se sníženou citlivostí, pozorností a vnímáním nic neudělám. Co dělat? Doporučuji vám v tomto případě Satori dýchání. Je to velmi citlivá a účinná terapie, která je vedena individuální formou, jen vy a terapeut. Tuto terapii vám doporučuji proto, neboť má sílu ve vás opět probudit život, radost a lehkost bytí. Využijte také návštěvy Fen kineziologie, ráda vám pomohu připravit témata k odblokování.

Hodně lidem se během docházky na Satori terapii stalo, že během procesu Satori dýchání samovolně přestali užívat léky, přestali pít alkohol, skončili s kouřením, přestali mít deprese a poruchy příjmu potravy, nebo se stali vegetariány. To, co se během procesu Satori terapií děje se nedá popsat slovy, ale dá se to zažít. Každý to prožije jinak, neboť každý je originál. Recenze k Satori dýchání objevíte zde

NEŽ SE PŘIHLÁSÍTE na Satori dýchání:

Navštivte Fen kineziologa: www.fenkineziologie.cz a absolvujte základní odblokování a testování, kolik sezení Satori dýchání nad základní balíček, který obsahuje 10 povinných sezení, máte absolvovat právě vy. 
Je to vždy velmi individuální. Obecně platí, že lidé, kteří mají na sobě více pracovat, mají více sezení (běžně 22-35 sezení). Lidé, kteří na sobě již nějakou dobu pracují a čistí se pravidelně skrze duchovní sádhánu zpravidla potřebují méně sezení (mezi 11- 21 sezeními), ale to je vždy velmi individuální, pokaždé se to může lišit a váš svalový Test to umí vyjasnit. Pozor, je vhodné také pro ženy v těhotenství, jestliže těhotenství probíhá v pořádku.

Jste Těhotná nebo kojící žena? Gratuluji vám, právě procházíte velmi důležitým obdobím a doporučuji vám jiný typ práce na sobě, než skrze Terapii hrou.

Zvažte svá témata, své možnosti a objednejte se na Fen kineziologii v kombinaci se Satori dýcháním a OM chantingem. 
Velmi sobě i dítěti tímto léčivým procesem pomůžete. Buďte k sobě laskavá, ale důsledná.

Máte nějaké otázky? Napište mi, ráda vám odpovím hned, jakmile to bude možné.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Natálie

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com