Deník Natálie Tothové

Milá Natálie, 

cítím se báječně  :) jak jinak, po krásných sobotních Rituálech.

Mám za sebou období, kdy se mi život obrátil vzhůru nohama poté, co jsem po jednom prozření, hlubokém vhledu dala ze dne na den výpověď v práci a namísto dvou let v Sýrii a Iráku jsem zůstala v České republice, poté přišla gynekologická operace, další zhoršení zdravotního stavu, nová a krásná práce na Valašsku, zůstaly mi jen peníze na účtě, jinak se rozpadlo všechno, čemu jsem dávala smysl a svoji hodnotu. Učila jsem se odevzdávat svůj život do rukou Božích, opouštět staré, rozpouštět nahromaděnou bolest, přestávat lpět na svých představách o životě, byl to krásný a zároveň velmi bolestný několikaměsíční proces. Poté najednou přišla prázdnota, tíha a pocity, o kterých jsem Ti psala před druhými rituály.

Když sobotní rituály začaly, věděl jsem, že přijde to, na co čekám, že se mi uleví, ale netušila jsem, co přijde. 

Rituál lásky, hojnosti a moudrosti pro mě byl cestou celým mým životem, cestou stvořením, procesem začátku a konce. Vstupovala jsem s velkou důvěrou, postupně se ke mně přidávaly andělské a světelné bytosti, prošla jsem významnými okamžiky svého života, s každým krokem vpřed jsem vcházela do jasnějšího světla. Uvědomila jsem si, že ve svém životě jsem stála v šestém kruhu a vlastně přešlapovala před "branou k naplnění" a bála se vkročit. Nedovolila jsem si do života přijmout zázraky, naplnění, hojnost radost, lásku, lehkost s pocitem že to není pro mně, že to si nezasloužím a případně musím ještě hodně udělat pro to, abych mohla tohle všechno přijmout. Pak jsem se ohlédla zpět na cestu, kterou jsem prošla, s přijetím a vděčností za celou svou cestu jsem šla dál.

Když jsem vstoupila do sedmého kruhu, tak jsem prožila, že jsem u Boha, že jsem s ním, v něm a že jsem jím. Prožila jsem, že mi právě bylo dáno všechno, cítila jsem velký klid, ticho, lásku, naplnění radostí a úctou. 

Jakmile jsem uviděla okvětní lístky, uvědomila jsme si, že všechny dary jsou tu pro mě, pro všechny, že jsou k dispozici, jen si vzít.

Když jsem si nanesla vodu z Gangy, celý můj rod se octl ve světelném víru, všichni jásali, cítila jsem ve svém rodu najednou velkou úlevu a radost, jakoby na tento okamžik všichni čekali. Fénixovo zrození z popela jsem prožila v momentu nanesení popela na čelo, najednou jsem věděla, že je všechno jinak, staré zmizelo.

Při nabrání rituální rýže jsem poprosila o očištění a odejmutí všeho, co mi již neslouží a přišla velká lehkost a svoboda.

Nejsilnějším okamžikem celého dne byl moment, když jsem se dotkla oleje Panny Marie a Josefa. Vnitřním zrakem jsem najednou uviděla jasné světlo, v něm Boží Matku, která se mě zeptala, jestli věřím na zázraky, řekla jsem že ano a opravdu jsem uvěřila. 

V momentě nanesení oleje na čelo jsem věděla, že se zázrak stal, že jsem byla uzdravena, že přišla obrovská Boží milost a že nemusím trpět, že ze mne bylo sejmuto vše, co mě tíží. Bylo uzdraveno nejen mé tělo, ale celý můj život. 

S olejem sv. Ireny jsem prožila, že mít děti není smysl života, i když po partnerovi a dětech hodně toužím, že je v pořádku po nich toužit, ale ať už se svou vlastní rodinou nebo bez ní mohu být šťastná sama za sebe a žít v přítomném okamžiku bez ohledu na to, co ještě nemám, nebo co mi přijde do života.

Potom jsem najednou uviděla Swamího, jasně, barevně, jen se usmíval, cítila jsem velkou vděčnost za dary, kterých se mi díky němu dostalo a řekl něco jako "Mám z tebe radost, jdeš správnou cestou", zeptala jsem se jestli je moje cesta spojená s ním, s jeho osobou a řekl mi: "Máš svého mistra", v tu chvíli jsem viděla Ernestínu, jak se jen usmívá a stáli přede mnou oba dva, vedle sebe. Byl to pro mě velmi důležitý okamžik, spadla ze mě tíha nejistoty... 

Poté jsem se Ti podívala do očí, ucítila jsem obrovskou vděčnost za Tvoji pomoc, za pomoc mistrů, které se mi dostalo, cítila jsem obrovskou vděčnost za to, co děláš Ty i mistři pro lidské duše, vděčnost za všechno a obrovskou radost ze života, sama ze sebe, z Lásky, odevzdání i naplnění, přijetí Života.

Prožila jsem, že jsem dostala vše.

Přeji Ti krásné, láskou, moudrostí a hojností naplněné dny,

Lenka

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com