Deník Natálie Tothové

Milá Natálie, 

nemohla jsem déle čekat, jsem toho plná, tak Ti píši.

Rituály byly úžasné. Ještě teď se chvěji a vše pěkně vstřebávám.

Na říjnových Rituálech se mi toho hodně vyplavilo s tématem Boha a pokory, velice přínosné to bylo. Myslím, že velké téma celé dnešní společnosti.  :-)Bylo tam fakt krásné prostředí, stále si vybavuji Tvé milé přivítání u vchodu do Jurty, a pak to pěkné počasí, oheň, hudba, odpuštění.... Nádherný začátek podzimu. Děkuji. 

V průběhu mezi Rituály jsem cítila potřebu být více sama se sebou, v tichu a naciťovat se více na mou Duši. Na Rituály dvojku teď v sobotu jsem málem nepřijela, protože jsem chytla nějaký bacil a na dva dny mě potrápil. Večer, před Rituály jsem prohlásila, že pojedu, i kdybych měla jet v horečce. Šla jsem spát a ráno jsem se probudila úplně v pohodě, zázrak. Pochopila jsem, že zkoušky opravdu chodí nepozorovaně, zkouší náš záměr a naši rozhodnost, protože pokud se chceme posouvat, musíme mít k tomu vůli. Došlo mi, že pokud chci opravdu něco cenného získat prostřednictvím Rituálů, musím ze sebe i něco pustit, například výmluvy, lenost, komfortní zonu a různé pochyby. Pak se za nás poskládá celý vesmír, aby nám vyhověl. Konečně jsem to pochopila. Takže mé Rituály začaly už den předem, nejprve ujasněním, co je vlastně můj záměr  :-)

Na Rituálech samotných jsem se cítila jako vždy, báječně. Bylo to nejen lidmi, kteří poctivě chodí každý rok, ale i Tvou milou přítomností. Na lidech je znát, že k Tobě dochází už déle, jsou mnohem více v pohodě a rozzáření. Říkají to i o mém vyzařování, tak jsem velice poctěna.  :-) 

Natálko, od začátku až do konce programu jsem žila, dýchala a i cítila takovou plnost lásky a vděčnosti. Nevím jak to lépe popsat, ale bylo nás více. Je mi ctí, že se mohu každý rok po Tvém boku rozvíjet a zdokonalovat, pozorovat i Tvou vlastní profesní transformaci, hloubku a moudrost. Děkuji také za vklad Tvému Martinovi, krásně jsem si zacvičila a zazpívala. Během Om kruhu bylo znát, že tam nejsme sami, přítomnost Tvým Mistrů byla hmatatelná. V jednu chvíli se naprosto zvedla taková vlna energie a světla, že já, ačkoliv nejsem vidoucí, jsem to viděla a hlavně cítila na mém těle.

Přeji všem lidem, kteří toto se zájmem dočtou až sem, aby určitě vyvinuli úsilí, a dostali se do skupiny na Rituály v příštím roce. Důvod je jasný, je to jedinečné a pomáhá to budovat si jistější základnu pro všední život. S intenzitou a pravidelností se náš rozvoj prohlubuje. Je to vidět, je to znát. Docházení na program sem tam, cik cak, nemá ten samý efekt, jako když to má řád a smysl. Přeji všem, aby to pro sebe udělali, a vydrželi, pak to totiž opravdu nese krásné ovoce.

S úctou Marťa

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com