Deník Natálie Tothové

Ahoj Natálko 
Oba Dny Rituálů jsem si moc užila. Jsem nadšená, že je mi umožněno se tak skvělých akcí zúčastnit. 
Na Rituálech I. jsem byla velmi ovlivněna pocitem, že by tam měl být můj partner se mnou. Bylo to velice silné. Všechny rituály byly úžasné.

Rituály II. jsem vnímala velmi poklidně. Nejkrásnější byl pro mě Rituál ženství. Ta láska, pochopení, podpora, jednota, soudržnost žen.... 
Když jsem procházela bránou bylo mi moc krásně a jakoby se mi při té cestě resetovalo celé já. Když jsem došla k Tobě byla jsem úplně mimo, ani jsem nebyla schopná slova :-) 

Také Rituál financí byl úžasný, nemohla jsem se nabažit takového nekonečného přílivu energie. Naopak Rituál ženského cyklu byl pro mě naprostou záhadou. Byla jsem z toho rituálu naprosto zmatená, v žádném období jsem nic necítila. Pořád to nechápu... Nějak si ty cykly nedokážu osvojit..Natálko, cítím však na sobě veliké pokroky :-) 

Nyní procházím Satori dýcháním. S přítelem jsme odložili svatbu o rok. Cítím v sobě naprostý klid a mír, jsem spokojená, nejsem už vůbec unavená a vyčerpaná, mám v sobě radost z maličkostí, ubylo hodně strachů atd. Samozřejmě jsou pořád nějaké problémy, hlavně v intimním životě, ale je to tak úžasné, jaké pokroky může člověk udělat.

Děkuji, s láskou Kristy

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com