Deník Natálie Tothové

Ahoj Natálko,

rád bych Ti napsal svůj pocit z Rituálů. Jezdím k Tobě na Rituály už 3. rok a letos jsi mi udělala obrovskou radost s místem - Jurta.
Byl jsem nadšený. Celý den byl naprosto super.
Navíc jsem si skvěle odpočinul a přesvědčil se o tom, že příroda je pro mě v mé životě hodně důležitá. Přemýšlím teď co psát dál :-) Dobře, už vím :-) DĚKUJI - za to že jsi tu pro mě a pro mojí úžasnou ženu a pro další tísíce lidí. KLANÍM SE - tvé moudrosti. VĚŘÍM - v lepší svět. MODLÍM SE - za planetu Zemi.
 
 
Kdybych psal, že vidím na tvých terapiích tu anděla, tu nějakou jinou světelnou bytost lhal bych :-) ale chci Ti napsat, že od té doby, co k Tobě jezdím na terapie, Rituály, byl jsem i na Daršanu "JE MI PROSTĚ SKVĚLE". Vidím sám na sobě posun, ve spoustě situací mám nadhled, dokážu se o sobe lépe postarat. Před pár lety jsou toužil po drahých autech, luxusních dovolených a takových těch "EGO" věcech. Před několika dny jsem si uvědomil, že už na to vůbec nemyslím a k životu nepotřebuji. Jsem šťastný tak jak jsem. Doma, se svou rodinou. Hledám teď spíše klid. Líbí se mi to :-)

Tak to jsem Ti chtěl napsat :-) tak Ahoj a těším se na další společné shledání.

 

Martin

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com