Deník Natálie Tothové

Milá Natálko,
ráda bych přes Tvůj portál s lidmi sdílela zázrak, který se nám stal.
V roce 2013 jsem prodělala svůj třetí samovolný potrat. Stav zoufalosti a bezmoci vystřídala nenávist, hněvivost a pak zatrpklost. V hlubokých depresích a na pokraji rozpadu mého manželství jsem začala hledat cestu ven. Moje kamarádka mi často povídala o ženě, která nemá v oboru psychoanalýzy a terapie obdoby. Povídání mé kamarádky bylo zajímavé, ale nenapadlo mě, že bych na to mohla někdy reagovat a přihlásit se do programu. Jenže dno, na kterém jsem se již léta pohybovala, mi připomínalo stav ne-živosti a najednou jsem kamarádky sdílení začala vnímat jako znamení na mé cestě. Vzpomínám si na ten den jako by to bylo včera.

Té noci jsem měla sen. Zdálo se mi, že stojím u divoké řeky a oplakávám dítě. V tu chvíli se tam objevila žena v červeném hábitu a podávala mi mé dítě zdravé a živé do náruče. Usmívala se, pak zmizela. Ucítila jsem příliv hlubokého klidu a spojení. Můj hrudník zalilo hřejivé teplíčko, a probudila jsem se. Můj muž už tenkrát spal několik měsíců v obýváku. Šla jsem za ním, kupodivu byl také vzhůru a seděl po tmě na sedačce. Objali jsme se. Pověděla jsem mu můj sen a rozhodli jsme se vyhledat pomoc ženy o které mi kamarádka často povídala. Jaké to bylo příjemné překvapení když první co na nás vykouklo byla právě Tvá fotka v červených antických šatech, Natálko. Všechny obavy a strachy z nových věcí zmizely.

Napsali jsme Ti email, následoval cyklus terapií, Satori dýchání, rituály a za 9měsíců od mého snu jsem opět otěhotněla. Ale v tu dobu už jsem byla docela někdo jiný. Najednou tam nebyl žádný strach z další ztráty miminka. Měla jsem neochvějnou důvěru, že je o vše postaráno. Těhotenství probíhalo s větší důvěrou v mé tělo, a s velkou podporou mého muže. Naučila jsem se od Tebe cenné techniky, takže jsem se dokázala po celou dobu udržet v rozumných mezích důvěry a nadhledu. Můj porod probíhal jako rituál, který jsem si u Tebe měla možnost doslova natrénovat. Rodila jsem doma. Byl to vzácný okamžik dojetí a vděčnosti, který stále trvá. Naší Jasmínce je dnes jeden měsíc. Byla počata z Milosti Boží a narozena do stabilního a láskyplného vztahu dvou lidí kteří museli nejprve odevzdat své nezpracované tragédie života, aby pak uměli ocenit Zázrak stvoření. Uvěřila jsem v Boha a jeho prodloužené ruce v podobě lidí, jako jsi Ty a Tvůj manžel, drahá Natálko. Opatrujte se, žijte šťastně. Uvidíme se na podzim na rituálech.

Děkujeme za vše, s úctou Dominika s rodinou

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com