Deník Natálie Tothové

Milá Natálko, 

 

chtěla bych Ti moc poděkovat za to, že jsem se mohla loni účastnit tvých velkých akcí - červnové Trénink - mysl, emoce, komunikace a podzimních Rituálů II. Byly to nádherné dva dny s lidmi na stejné vlně v kouzelné atmosféře. Dala jsi nám možnost naučit se být samostatnější při odblokovávání různých programů bez vnější pomoci (kineziologa, terapeuta...) a posunout se dále na naší cestě. 

V červnu jsme se věnovali při odblocích významně tématu rodiče-děti, které se nás všech týká. Před Tréninkem jsem trpěla každý měsíc před menstruací bolestmi prsou. V ty dny bylo nepříjemné spát na břiše nebo sportovat. Od červnových odbloků v Brně jsem bolest už ani jednou (!) necítila. Tehdy mi došlo, jak se bolest žen z rodové linie přenáší dál, jak nás ovlivňuje. Nevím, jak to je, ale cítím, že jsem nesla bolest, která nebyla má, kterou jsem na sebe vzala a nést ji nemusím :-). Díky Tréninku u Tebe už ji nenesu.

 

Rituál II

Byl silný, očistný, krásný, hojný a nezapomenutelný. Děkuji za možnost, že jsme mohli projít cestu ke Zdroji s partnerem, byl to nádherný zážitek. Byl to můj trénink před prvním Daršanem - dojít si ke Zdroji pro podporu, požehnání a dary, které jsi nám nachystala na konci cesty. Moc jsem si ten proces vychutnávala. Čekání mi nevadilo, naopak, užívala jsem si ho. Stejně jako čekání na Daršan letos v lednu. :)

Chtěla bych se podělit o to, že jsem na Rituálech II zažila výjimečný om chanting. Setkala jsem se při něm s mým zesnulým dědečkem. "Prošla" jsem "trychtýřem" ve středovém kruhu do místa, které vypadalo jako z filmu Náš domov. Děda seděl na židli v zahradě, před sebou měl na trávě postavený malířský stojan a maloval (jeho koníček byla malba). Podíval se na mě a laskavě mi řekl: "Tvoř, jinak budeš nemocná." Beru jeho vkaz vážně. Dávám si prostor na tvoření rukama a hodlám se do něj pustit naplno. Mám to štěstí, že mám možnost mít teď doma přímo dědovy barvy. Začnu se s nimi učit. Vymaluju a vykreslím se do mého nového já.

 

Děkuji z celého srdce, milá Natálko,

za inspiraci, lásku a všechny dary.

 

Kateřina

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com