Deník Natálie Tothové

Zdravím Tě, milá Natálie,

moc mě potěšil Tvůj email a zájem o Tvé "žáčky", už několik dní jsem se chystala odpověděť, ale nevěděla jsem vlastně jak. Až dnešní nabídka online konzultací pro absolventy, na kterou bych se ráda přihlásila, mě postrčila k akci.

Děkuji za otázku a musím rovnou odpovědět, že rostu, a to opravdu doslova  - chybí mi pár týdnů do porodu.  Když se zamyslím, co mi minulý rok a Tvé terapie daly, tak v první řadě rozhodně obrovskou vděčnost za vše, co mám. Stává se mi, že když se čas od času zapomenu a začnu se babrat v malichernostech,pak se mi to připomene jako varovný prst u někoho v okolí -např. kamarádka s vážně nemocným synem, finanční problémy známých, samovolný potrat u kamarádky... Řadu věcí vidím jinak, snažím se být víc empatická a nesoudit lidi tak jako dřív, víc zkoumám, jaké reakce a pochody ve mně spouští různé podněty. Obzvlášť čerstvě po terapiích jsem měla pocit, že téměř každý člověk má v sobě obrovskou bolest či trápení, které je důvodem jeho agresivního/nervozního, dominantního, hysterického,... chování a bylo mi hrozně líto, že je tolik lidí nešťastných a žijících, z mého pohledu, v šedé mlze. Teď už se tím netrápím a beru to tak, že je to každého volba a pokud budou chtít, tak mají možnost žít jinak.

Největší změna u mě nastala v tom, že jsem našla radost v každodenním "obyčejném" životě, nečekám už na zvláštní příležitosti, ale snažím si užívat každou chvilku. Je to pro mne opravdu velmi krásné období, kdy jsem doma s malou dcerkou a čekám narození syna. Je dost možné, že kdybych se neodhodlala k Tvým terapiím, že bych se naopak topila v depresích z nenaplnění osamocené ženy v domácnosti a na další těhotenství bych sílu nenašla, možná se rozešla i se svým mužem. Takže Ti z celého srdce děkuji za cestu k sobě. Přestože jsem někde na prvním nájezdu na dálnici, tak jsem vděčná za Tvou navigaci. Mám pocit, že tím, že jsem na mateřské, žiji v takové šťastné izolované bublině, tak trochu mimo normální život plný starostí, dohadování a stresu, ale momentálně mi to vyhovuje.

Velmi mne také překvapilo, když se má maminka konečně začala zajímat o sebe a začala hledat pomoc poté, co se dostala do úzkých. Vidím ji teď jinýma očima a jsme si bližší, už pro mne není nedostupná a neústupná. Podotýkám, že si k tomu došla sama od sebe, bez mého impulsu. Žeby zafungovalo ono pročištění ženského rodu do minulosti? 

Každý den pochopitelně nebývá úplně prosluněný a občas na mě znovu padne pocit, že je všechno na houby, ale naštěstí jen na chvilku a mnohem lépe a bez zoufalství se dokážu zorientovat v tom, co se děje.
Mám několik otázek a témat, ke kterým se sama nedokážu prokousat či je prohlédnout a nabídka online konzultací přichází více než vhod, velmi bych v tomto uvítala Tvoji pomoc a vhled. Prosím, napiš si mne mezi zájemce o dubnové konzultace, moc ráda bych si s Tebou popvídala. Děkuji

Co se týče velkých akcí, tak bych se ráda zúčastnila, ale letos to kvůli milým povinnostem nepůjde. Moc děkuji za Tvé Facebookové příspěvky, které jsou pro mne mnohdy velmi výživné a nakopávací 
Dále už se rozepisovat nebudu, nechám si něco i na konzultaci

Měj se moc krásně, užívej si jara a ještě jednou děkuji za vše

S vděkem 
Katka

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com