Deník Natálie Tothové

Ahoj Natálie, také spěchám se zpětnou vazbou, i když vím, že zpětná vazba vypodívá o nás samých, ne o druhých. Neboť tací, jací jsme, vidíme i okolní svět. Vše měříme přes své síto nevědomosti, projekcí a různých programů. To jsem se naučila od Tebe, tak tím zahájím můj dopis pro Tebe.

Kdo jsem byla dříve a kým už nejsem?

Byla jsem zoufalá troska, která si myslela, že se 13 let zabývá osobním rozvojem a přitom o tom neměla ni páru. Ego jsem měla až nad koruny stromů a o sobě jsem věděla pramálo. Snad tomu přispěly povrchní techniky a lidé, kteří je provozují, snad i má neochota jít do větších sebereflexí...Možná všechno dohromady. Jak Ty moudře pravíš- naučila jsem se rozlišovat to dobré od špatného a dnes už jen tak k někomu nepůjdu. Budu se držet toho, co funguje :-) TEBE, Natálie!

Samotný průběh cyklem byl pro mě velkou zkouškou mé pokory. Byla jsem zmítána svým egem a pýchou jako nikdo ve skupině. Myslela jsem si, že všechno vím nejlépe a když jsi pak řekla, ať zapomenu na vše, co jsem se naučila neboť mi to nyní brání jít do větších hloubek, tak jsem myslela, že Tě kousnu :-) Můj porod byl katastrofa a mé vztahy taktéž. Chvíli mi trvalo, než jsem si přiznala, že mám problém s kterým potřebuji pomoci. A vybrala jsem si Tebe, koho jiného bych na to měla hledat? Vysvětlila jsi mi souvislosti a pak už jsi jen přihlížela, jak se s tím vyrovnávám. Jsem vděčná, že jsi mě neposlala do háje :-)

A jak je po cyklu?

Musím se přiznat- Tvá podpora, kterou ostatně stále cítím, mi dělá moc dobře. Jsem taková jistější a pevnější. Vysadila jsem úplně sama od sebe antikoncepci. Vrátila jsem se k manželovi, který za ten rok také pěkně zmoudřel a oba si tak nějak máme co říci. Já už nemám takové ego jako Brno a dávám prostor i jemu. Dokonce byl u Tvého manžela na Satori dýchání. K tomu by se nikdy neodhodlal, kdybych od něj neodešla. To pokládám také za výbornou ukázku toho, že když na sobě žena začne opravdu pracovat, má to vliv na celé její okolí. Přestala jsem popíjet vínko, rozloučila jsem se s lidmi, kteří mě jen využívali.

Užívám si opět přítomnost mého manžela v mém životě, ačkoliv je mi jasné, že pokud spolu chceme být, musíme na tom pracovat. Jsem ráda za Tvou online poradnu, vím kam se případně obrátit, kdybych něco nechápala. A také děkuji za program Duše vztahu, kam se hlásím i s Tomášem. Ráda Ti ho představím, už Ti psal, že děkuje že jsi mi pomohla :-) Asi ses k tomu ještě nedostala, vím, že toho máš hodně.

Tak se měj zatím hezky, Natálko, moje milá Průvodkyně. Na viděnou v květnu.

Markéta

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com