Deník Natálie Tothové

Pěkný den Milá Natálko,
ráda bych Ti poděkovala za nádhernou akci Duše vztahu, bylo to pro mne naprosto obohacující. Loučení se s rodiči s jejich požehnáním a předávání duši bylo něco neskutečného. Tohle by mělo být povinne pro každého než dostane občanku :-) Pro mne to bylo velmi obohacující hlavně z toho důvodu, protože jsem si následně uvědomila, že takto mne povede tatínek přesně za týden k oltáři, a právě s ním to bylo velmi intenzivní. Intenzivní to pro mne bylo, když jsem se ohlédla za sebe a vidlal jak tam stojí smutně a sám. Já ale věděla, že potřebuji jít dál, věděla jsem, že to zvládne :-)
Na svatbě jsem nepropadla v pláč, jak jsem se bála, ale přiznám se, že jsem po konzultaci s panem doktorem Hrušovským, zobala týden před svatbou homeo. Chtěla jsem si vše vědomě užít a bála jsem se aby mne neskolili emoce :-) Dneska ale vím, že bych to zvládla v pohodě! Svatba byla nádherná a proběhla s lehkostí.
Ještě bych ráda podotkla, že náš vztah s Martinem je povzbuzován technikami od úplného začátku. Když jsem se s Martinem seznámila, právě jsem začala docházet na Satori dýchání k Tvému Martinovi. Vím, že pokud bych na Satori nechodila, nebyla bych schopná se zúčastnit Cyklu terapií s Tebou. Po zakončovací terapii Trenink v Brne, mne ten den 4.6. Martin nečekaně požádal o ruku a přesně za rok 3.6.17 byl náš velký den. A jak už jsem zmínila, přesně týden před svatbou mne vedli rodiče do dospělosti. Tohle prostě nejsou nahody :-)
Tímto Vám oboum, milá Natálko a milý Martine, z celého srdce děkuji!


S láskou Lucie

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com