Deník Natálie Tothové

Milá Natálko,

chtěla bych Ti moc poděkovat, Diář nakonec dorazil poštou v pátek. Pátek byl pro nás s manželem Velký den, protože jsme si našli jeden starší domek, kde bychom chtěli společně žít - a který bychom postupně rádi zvelebili dle našich nápadů. Řeší se přes insolvenčního správce. V pátek do sebe vše zapadlo a my jsme podepisovali potřebné dokumenty.

Poté, co jsme to udělali, jsem v duchu zažádala o znamení, že je to pro nás správná cesta. Chvilku na to, když jsme šli... ruku v ruce pod kapkami deště, jsem najednou uviděla něco se lesknout na zemi, představ si, byla to koruna pak jsme pokračovali dále na společný oběd, oslavit to a na talíř mi přinesli porci ve tvaru srdíčka jak tak koukáme a povídáme si, najednou se v okně zastavila sojka a její modré pírko bylo nepřehlédnutelné to už jsem v sobě cítila tolik radosti a štěstí, ze to přece nemohou byt náhody, ze to jsou krásná znamení

A vedle toho všeho mi psala mamka, že je na poště balíček. Vůbec mě nenapadlo, co to může být ... je to Tvůj Diář to už mi šly slzy do očí, protože to bylo jako že od teď jsme k tomu všemu chránění a opatrováni ze shora. Moc Ti za něj děkuji je to krásný velký dar do života nás všech na naši nové společné cestě i s miminkem, které v sobě nosím. Cítím velkou vděčnost a pokoru.

 

Děkuji, že jsi. Pája

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com