Deník Natálie Tothové

Ahoj Natálie,
rád bych Ti napsal zpětnou vazbu k tréninku emoční inteligence. Byl to pro mne velice zajímavý den. Čekal jsem, že si zopakujeme techniky a než se člověk naděje už pojede zpět domů . Ale jak už to na takových akcích bývá, vše bylo jinak.

Hned na začátku se postavily rodové linie. Zde jsem cítil velmi silnou stabilitu a také to, že mým rodem proudí požehnání a milost. Byl jsem překvapený a mám velkou radost, že cítím z rodu podporu a že jsem se vůbec mohl do této linie narodit .

Poté se pokračovalo emočním kruhem. Nejdřív jsem byl uvnitř a hrál jsem opravdu mnoho rolí. Byl jsem velmi vděčný, protože jsem se tomu naprosto odevzdal a uvědomil si, že pokud je člověk v odevzdání a nesnaží se to kontrolovat, vše se děje samo. Dokonce jsem mohl hrát Gurujiho a v této roli se opravdu zbytky mého já rozplynuly a já byl jako kanál, skrze který to jen proudí.
Poté co jsem vystoupil z rolí, věděl jsem že se setkám s Babajim.

Už měsíce předtím jsem se modlil, abych mohl poznat a dozvědět se o našem vztahu mezi mnou a Babajim víc, protože jej v mém životě velmi vnímám a několikrát jsem měl možnost si "ověřit", že nejde pouze o nějaké na sílu vytvořené ezoterické napojení, ale o skutečný vztah.
Když jsem obcházel kruh, uviděl jsem Ho. V tu chvíli jsem šel k zemi. Byla to pro mne taková síla, že jsem nebyl schopný ani dýchat. V tu chvíli jsem si říkal... "Co sis jako myslel? Vždyť je to Babaji... ". Dlouho jsem rozdýchával a poté se mu podíval do očí. Ihned jsem se však odvrátil, protože to stále na mne bylo moc. Nedá se to popsat. Nakonec jsem se znovu podíval do očí a nechal to na sebe působit. Dozvěděl jsem se zajímavé informace a Babaji mi mimo jiné i řekl, že už se známe, že je stále semnou a koukal do mě tak hluboko, že jsem měl pocit, že se dívá až do úplného základu mojí bytosti. Neuvěřitelné.

Teď po tréninku cítím přítomnost Babajiho a Šrí Swámího Vishwanandy v mé realitě ještě víc než předtím. Sice nejsem ještě přímý žák Gurujiho, ale i tak ho velmi vnímám a klaním se před tím, jak je pro něj jednoduché ohnout realitu tak, jak potřebuje, aby se mi v životě dělo přesně to, co On chce. Vím, že to bude mít ještě dohru a velmi se na to těším. Nevím, čím to je, že se můj život ubírá tímto směrem a že mi bylo umožněno toto všechno prožívat, ale celé mě to motivuje ještě k větší a zodpovědnější práci na sobě a vyvolává to ještě větší touhu vědět o sobě víc

Natálie, jsem Ti velmi vděčný za to, co jsem za celou tu dobu co Tě znám mohl prožít a čas strávený s Tebou,je pro mě požehnáním. Mám vždy velkou radost, když s Tebou můžeme, společně s Barčou, strávit chvilku času :)Těším se na další zážitky s Tebou.

Jan

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com