Deník Natálie Tothové

Milá Natálie,
nyní cítím, že je vhodná chvíle Ti sdělit své prožitky ze dne Duše vztahu. Dotýkal se mých nejdůležitějších témat, a tím byla komunikace, pokora a vztah k mužům. Zážitků a uvědomění je celá řada, proto vypíchnu to nejdůležitější.
Na všechny nejvíce zapůsobilo kolektivní vědomí Vagíny a Penisu. Na mne také. Moc děkuji ženám, které potom promluvily o svém prožívání, protože jsem cítila úplně to samé. Pochopila jsem, že sdílení je důležité. Díky tomu jsem pocítila obrovskou víru v sebe sama a v to, jak věci vnímám a že se na svou intuici a vnitřní vedení mohu vždy spolehnout, pokud pochází ze srdce. Vše důležité bylo krásně řečeno ostatními ženami, a proto Ti povím, jaké tato akce měla pár dní potom doznění. Jednou večer jsem totiž japovala a spustil se ve mne zvláštní proces, protože se mi vybavil táta, s kterým se jinak vůbec nevídám. Plakala jsem a zároveň cítila obrovskou Lásku, možná i odpuštění. Proto jsem se mu ozvala a pár dní potom jsme se viděli. Je to pokrok i od něj, protože nikdy na mne neměl čas. Snažila jsem se zůstat naladěná sama na sebe a na svou ženskost a nesnažila jsem se mu nic dokazovat. Dokonce jsem ho za něco pochválila a bylo vidět, jak se zatetelil a trošku roztál. Ačkoliv má svoje mouchy, bylo to moc hezké a budu ráda, když se budeme vídat pravidelně.
A teď poslední uvědomění na závěr. Vždy jsem si myslela, že jsem příliš citlivá, jemná a mezi ostatní „normální“ lidi nepatřím. Uzavírala jsem se a moc nekomunikovala. Ale teď jsem pochopila, že jsem jen velice ženská a nemusím se za svou ženskost stydět. Otevírají se i další lidi, cítím to ve svém okolí a jak na mne lidi reagují, když jsem takto naladěná.
Chci ještě poděkovat všem Mužům i Ženám, konkrétně jedné, se kterou jsem se držela při kolektivním vědomí za ruku, což mi dodalo sílu přistoupit k mužům. Celé to bylo moc krásné, ozdravné a plné důvěry.

A hlavně díky Tobě, Natálko, že tu pro nás jsi
Jai Guru Dev, S Láskou Lucie

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com